23.05.2015

Pechowa porażka

"Dwójka" zaczęła spotkanie z debiutującym w składzie Adrianem Widełką i wracającym z wypożyczenia do Floty Świnoujście Danielem Bujokiem. Bielszczanie od pierwszych minut dominowali nad przeciwnikiem, niejednokrotnie zamykając jastrzębian na ich połowie. Niestety mimo przewagi w posiadaniu piłki i kilku ładnych akcji nie udało się zdobyć bramki, która udokumentowała by dobrą grę Górali, przed przerwą.Drugą częśc meczu Podbeskidzie II również zaczęło z impetem. Po jednej z akcji Jonkisz wbiegł w pole karne i oddał strzał, który z trudem obronił bramkarz gości, a dobitka naszego zawodnika była niecelna! Późniejsze próby rezerw również nie chiały znaleźć drogi do siatki Jastrzębia i w końcu to przyjezdni doszli do głosu. W końcówce Sebastian Madejski popisał się swoim kunsztem, najpierw fenomenalnie wybronił strzał przeciwnika z najbliższej odległości, a kilka chwil później precyzyjne uderzenie z rzutu wolnego. Niestety w 89 minucie nasz bramkarz musiał ulec, wtedy gola po ładnej akcji zdobył Kamil Jadach.  "Dwójka" nie zdołała już odbrobić straty w doliczonym czasie spotkania i poniosła pechową porażkę!  TS Podbeskidzie II 0:1 (0:0) GKS 1962 Jastrzębie bramki: 89' Jadachkartki: Walkiewicz - Jadach, Calibot TS Podbeskidzie II: Sebastian Madejski – Szymon Jarosz, Adrian Widełka, Krzysztof Łaciak, Leszek Kuszmider (k) – Konrad Kowaliczek (78' Paweł Chojnacki), Krystian Zelek (46' Filip Gajda), Seweryn Pielichowski (83' Radosław Łepski), Daniel Bujok (46' Mateusz Wajdzik), Krzysztof Walkiewicz – Kamil JonkiszŁawka: Krzysztof Pieczonka, Mateusz Wajdzik, Filip Gajda, Radosław Łepski, Konrad Kareta, Paweł ChojnackiTrener: Dariusz Mrózek GKS Jastrzębie: Drazik – Szymura, Pacholski, Lorenc, Mazurkiewicz, Gorzała, Kopacz, Weis, Jadach (k), Szczepan , MusiołTrener: Grzegorz Łukasik