04.03.2016

Chcieliśmy rozstrzygnąć mecz w pierwszej połowie

Trener Górali przyznał, że spodziewał się iż w drugiej części dzisiejszego starcia jego zespół nieco opadnie z sił zważywszy na wtorkowy mecz w ciężkich warunkach. Dlatego też dzisiejszym planem było rozstrzygnięcie w pierwszych 45 minutach. Robert Podoliński: Nie trzeba dziś być wielkim znawcą futbolu, by zauważyć, że nieco opadliśmy z sił po pierwszych 45 - 55 minutach. Spodziewaliśmy się tego po wtorkowych meczach w błocie. Nie do końca nasz plan został zrealizowany, gdyż po pierwszej połowie chcieliśmy rozstrzygnąć to spotkanie na naszą korzyść, stąd graliśmy tak odważnie, agresywnie. Mieliśmy sytuacje bramkowe, które nie udało się nam wykorzystać. Przy jedno bramkowym prowadzeniu, nie udało się utrzymać wyniku, próbowaliśmy grać z kontry,lecz brakło nam później sił. Wielkie uznania dla chłopaków z szatni, którzy byli w stanie po wtorku zagrać tak dziś dobrze w pierwszej połowie i nie przegrać z Koroną.