11.09.2020

Polacek: Musimy szanować ten jeden punkt.

Słowacki bramkarz Górali po meczu z Jagiellonią w kilku słowach podsumował występ Podbeskidzia oraz odniósł się do pierwszej straconej bramki.

Pierwsza połowa różniła się od drugiej. Przed przerwą nasz rywal miał sporo sytuacji, słupki i poprzeczkę, ale to my prowadziliśmy 2:0. Szkoda tych pięciu minut, bo za szybko dostaliśmy pierwszą a później drugą bramkę. Gdybyśmy dłużej utrzymali stan z pierwszej połowy wierzę, że udałoby nam się wygrać. Bardzo niewiele mi zabrakło, abym wybronił ten strzał Jagiellonii, po którym padła pierwsza bramka. Uderzenie było na bliższy słupek, ale nie udało mi się zatrzymać piłki. Mam nadzieję, że w następnych meczach będzie mi dane zachować czyste konto. W moim odczuciu w drugiej połowie to my mieliśmy piłkę przy nodze i prowadziliśmy grę, oczywiście prócz tych nieszczęsnych 5 minut. Z jednej strony bardzo szkoda straconych dwóch punktów na wyjeździe, ale z drugiej musimy szanować ten jeden wywalczony dziś w Białymstoku.