Newsy
06.12.2019

[PRACA]: Dołącz do zespołu TS Podbeskidzie

Poszukujemy studentów, energicznych ludzi z pasją do współpracy w zakresie sprzedaży gadżetów klubowych w Oficjalnym Sklepie TS Podbeskidzie w GEMINI PARK w Bielsku-Białej.

Zadania na stanowisku sprzedawcy:

  • aktywna sprzedaż gadżetów klubowych
  • sprzedaż biletów i karnetów na mecze

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku
  • warunek konieczny: status ucznia/studenta, mile widziani studenci zaoczni
  • sumienności i zaangażowania w powierzone zadania

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • umowę zlecenie
  • szkolenie z zakresu obsługi systemu sprzedażowego
  • szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
  • nabycie praktycznych umiejętności z dziedziny obsługi klienta
  • pracę w młodym, energicznym zespole
  • elastyczny grafik dla studentów

Jeżeli cechuje Cię sumienność, energiczność i zaangażowanie w powierzone zadania, aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie!

CV ze zdjęciem prosimy składać mailowo, w tytule wpisując imię, nazwisko z dopiskiem: SKLEP

APLIKUJ@TSPODBESKIDZIE.PL

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TS Podbeskidzie S.A, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. O zakwalifikowaniu do dalszego etapu rekrutacji poinformujemy kandydata telefonicznie.

Następny mecz

Fortuna 1 Liga 2023/2024 - Kolejka 25

VS

30.03.2024, godz: 20:00, Stadion Miejski w Bielsku-Białej