07.04.2015

Raport z wypożyczeń

Jak w miniony, świąteczny weekend radzili sobie wypożyczeni Górale? Zapraszamy na raport!  I Liga Po trzech z rzędu porażkach Flota Świnoujście z Danielem Bujokiem w składzie wywalczyła wreszcie komplet punktów. Zespół znad Bałtyku gościł tym razem u siebie GKS Tychy, drużynę poważnie wzmocnioną w zimowym okienku transferowym, która pod wodzą Tomasza Hajty ma skutecznie walczyć o utrzymanie na zapleczu T-Mobile Ekstraklasy. Plany te jednak musiały zostać odłożone w czasie. Bramka Daniela Bruda z 12 minuty wystarczyła do skromnego zwycięstwa i zakończenia serii porażek. Flota Świnoujście – GKS Tychy 1:0 (1:0)Bramka: Brud 12'Daniel Bujok (Flota) – 90 minut Znów punkty stracił niedawny lider I Ligi Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Tym razem zespół z Małopolski zremisował z Arką Gdynia 1:1. Niecieczanie w tym spotkaniu mieli przewagę, więcej klarownych szans na zdobycie zwycięskiej bramki, lecz po tym spotkaniu to zawodnicy Arki mieli lepsze humory, wywożąc z trudnego terenu jeden punkt. Całe spotkanie w barwach gospodarzy rozegrali obydwaj wypożyczeni piłkarze TSP –Mateuszowie Kupczak i JaneczkoTermalica Bruk-Bet Nieciecza – Arka Gdynia 1:1 (1:1)Bramki: Plizga 41' – Marcjanik 45' Mateusz Kupczak – 90 minutMateusz Janeczko – 90 minut i żółta kartka Dolcan z Rafałem Grzelakiem i Sebastianem Bartlewskim w pierwszej „11” zmierzył się w minionej kolejce z jednym z głównych pretendentów do awansu. Po słabym spotkaniu z ostatniej kolejki (przegrana z Chojniczanką na własnym terenie 0:3) przyszedł czas na rehabilitację. Zespół z podwarszawskiej miejscowości postawił trudne warunki gospodarzom i urwał im dwa punkty.  Wisła Płock – Dolcan Ząbki 1:1 (0:0)Bramki: Ilijew 61' – Bajdur 82' III Liga Z powodu złych warunków atmosferycznych spotkania Rekordu Bielsko-Biała i LKS Czaniec, w których występują wypożyczeni Górale, zostały przełożone. Grunwald Ruda Śląska – BKS Stal Bielsko-Biała 1:2 (0:2)Bramki: Michał Brzozowski 74 - Filip Wiśniewski 23, Seweryn Caputa 40 Bartosz Iskrzycki (BKS) – pojawił się na boisku w 90 minucie