Newsy
14.04.2015

Raport z wypożyczeń

Jak radzili sobie zawodnicy wypożyczeni do niższych lig? Zapraszamy na raport!I Liga
 
W ostatniej kolejce nie popisali się piłkarze Termaliki Bruk-Bet Nieciecza, w barwach której występują Mateuszowie Janeczko i Kupczak. Tym razem niedawny lider rozgrywek uległ ostatniemu w tabeli Widzewowi Łódź 1:2 i pozwolił odskoczyć głównym rywalom do awansu. Do drugiej w tabeli Wisły Płock niecieczanie tracą już trzy punkty.
 
Widzew Łódź – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2:1 (1:0)
Bramki: Zgarda 35', Rybicki 52' – Sołdecki 83'
 
Mateusz Kupczak (Termalica) – 90 minut
 
- - -
 
Bez punktów z wyjazdowego meczu wróciła również Flota Świnoujście z Danielem Bujokiem w składzie. Porażka z Arką Gdynia była dość pechowa, bo wyspiarze bramkę stracili dopiero w 90 minucie gry. Młody Góral rozegrał całe spotkanie i został w jego trakcie ukarany żółtym kartonikiem. Flota plasuje się aktualnie na 9 pozycji w tabeli z bezpieczną 9 punktową przewagą nad miejscem zagrożonym grą w barażach o utrzymanie.
 
Arka Gdynia – Flota Świnoujście 1:0 (0:0)
Bramka: Łukasiewicz 90'
 
Daniel Bujok – 90 minut i żółta kartka
 
- - - 
 
Po ostatniej kolejce humory też nie do końca dopisywały piłkarzom Dolcanu Ząbki. Po świetnym starcie rundy wiosennej przyszedł czas na mały kryzys i zespół z leżących nieopodal Warszawy Ząbek po raz trzeci z rzędu nie zdołał zainkasować kompletu punktów. Tym razem obyło się bez bramek i Dolcan na własnym terenie zremisował z Wigrami Suwałki. W barwach Dolcanu po raz pierwszy wiosną nie zagrał Sebastian Bartlewski.
 
Dolcan Ząbki – Wigry Suwałki 0:0
 
Rafał Grzelak (Dolcan) – 90 minut
 
- - - 
 
III Liga
 
Rekord Bielsko-Biała w składzie z wypożyczonym Adrianem Olszowskim, w minionej kolejce spotkał się na własnym terenie w Cygańskim Lesie ze Skrą Częstochowa. Był to mecz z gatunku tych o „sześć punktów”, gdyż obydwa zespoły są sąsiadami w tabeli grupy opolsko-ślaskiej III Ligi. Górą z tej potyczki wyszli Rekordziści wygrywając 3:2, a jedną z bramek zdobył Olszowski.
 
Rekord Bielsko-Biała – Skra Częstochowa 3:2 (2:1)
Bramki: Olszowski 15', Szymański 21', Rucki 56' z karnego – Woldan 12', Tomczyk 53'
 
Olszowski (Rekord) – 90 minut i gol
 
- - - 
 
Srogą lekcję Skalnikowi Gracze sprawili piłkarze LKS-u Czaniec. Pewna wygrana 5:0 z trzema bramkami Górali musi cieszyć – m.in. dwa trafienia Daniela Fabisiaka, jedno Daniela Gołucha i LKS utrzymuje pozycję w pierwszej dziesiątce.
 
Skalnik Gracze – LKS Czaniec 0:5 (0:3)
Bramki: Hałat 40', Fabisiak 42' i 62', Grzech 43', Gołuch 73'
 
Daniel Fabisiak (LKS) – 90 minut i dwie bramki
Daniel Gołuch (LKS) – od 62 minuty i gol
Dawid Nagi (LKS) – do 62 minuty
powrót do listy

Następny mecz

Następny mecz

Fortuna 1 Liga 2019/2020 - Kolejka 30

VS

02.05.2020, godz: 18:00, Stadion Miejski w Bielsku-Białej