07.06.2021

Raport z wypożyczeń

Jak w miniony weekend poradzili sobie Górale wypożyczeni do innych klubów?

Damian Hilbrycht (GKS Bełchatów)

W meczu przeciwko GKS-owi Jastrzębie Damian Hilbrycht rozegrał 66 minut, podczas których został upomniany żółtą kartką. GKS Bełchatów po tym meczu nie ma już szans na pozostanie w Fortuna 1 Lidze.

Filip Laskowski (GKS Bełchatów)

W tym samym spotkaniu Filip Laskowski rozegrał pełne 90 minut i również zobaczył żółtą kartkę.

Kacper Gach (Widzew Łódź)

Znalazł się poza kadrą meczową ze względów zdrowotnych, wynik meczu 1:1 z Koroną Kielce.

Konrad Sieracki (GKS Jastrzębie)

GKS Jastrzębie wygrywając z GKS-em Bełchatów zapewnił sobie utrzymanie w Fortuna 1 Lidze. Konrad Sieracki cały mecz przeciwko bełchatowianom obserwował z ławki rezerwowych.

Szymon Mroczko (Sokół Ostróda)

Sokół Ostróda wygrał w meczu z Hutnikiem Kraków 2:1, ale nasz obrońca leczy uraz i w tym spotkaniu nie wystąpił

Arkadiusz Leszczyński (Hutnik Kraków)

Jak wyżej: Hutnik Kraków przegrał na własnym stadionie z Sokołem Ostróda, ale Arek rozegrał całe spotkanie.

Michał Batelt (MKS Kluczbork)

Młody stoper rozegrał pełne 90 minut w meczu III ligi przeciwko Gwarkowi Tarnowskie Góry, który MKS przegrał 1:2