18.03.2024

Raport z wypożyczeń Górali | 16-17 marca

Raport dotyczący naszych zawodników, znajdujących się na wypożyczeniach.

Martin Chlumecký - 72 minut i czerwona kartka (za dwie żółte) w FK Pardubice (Fortuna Liga)

Zespół z Pardubic na swoim obiekcie podejmował Banik Ostrawę, który był faworytem niedzielnego spotkania. Ostatecznie Banik wygrał 1:0, a gospodarze kończyli mecz w dziewiątkę - czerwone kartki, za dwie żółte, obejrzeli Martin Chlumecký oraz Pablo Ortiz, kolejno w 72. i 78. minucie.

Bartosz Bieroński - 18 minut w LKS-ie Goczałkowice-Zdrój (III liga, grupa III)

LKS Goczałkowice-Zdrój mierzył się z Gwarkiem Tarnowskie Góry, strzelanie w 59. minucie rozpoczęli goście, jednak gospodarze odpowiedzieli już po pięciu minutach i końcowy wynik spotkania pozostał sprawą otwartą. Do ostatniego gwizdka sędziego, żadnej z drużyn nie udało się zdobyć gola na wagę zwycięstwa, w 72. minucie na boisku zameldował się Bartosz Bieroński.

Szymon Brańczyk - mecz na ławce rezerwowych w Wiślanie Jaśkowice (III liga, grupa IV)

Wiślan Jaśkowice - Świdniczanka Świdnik 2:0

Bartosz Dziemidowicz - 67 minut w Pelikanie Łowicz (III liga, grupa I)

Drużyna z Łowicza na własnym stadionie podejmowała Lechię Tomaszów Mazowiecki. Od pierwszej minuty w składzie gospodarzy wystąpił Bartosz Dziemidowicz, który został zmieniony w 67. minucie, a samo spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Maksymilian Manikowski - 90 minut w Concordii Elbląg (III liga, grupa I)

Concordia otworzyła wynik spotkania już w 4. minucie jednak przed przerwą do głosu doszli gospodarze, którzy strzelili 3 bramki w 9 minut. Kontaktowy gol zdobyty w 90. minucie nie wystarczył aby ekipa Manikowskiego urwała choćby punkt i ostatecznie przegrali z Olimpią Zamrów 3:2.

Mateusz Stryjewski - 45 minut i bramka w Avii Świdnik (III liga, grupa IV)

Avia Świdnik przegrała na własnym boisku z Wisłoką Dębica 1:2. Mateusz Stryjewski pojawił się na boisku od początku drugiej połowy, w 52. minucie zdobył wyrównującą bramkę, jednak jego zespół w ostatniej minucie stracił gola i tym samym przegrał z niżej notowanym rywalem.

Jakub Wasztyl - mecz na ławce w Błękitnych Stargard (III liga, grupa II)

Unia Swarzędz - Błękitni Stargard 3:0