04.11.2014

Raport z wypożyczeń

Sprawdźmy jak w miniony weekend radzili sobie wypożyczeni Górale.   I Liga  Już po raz 10 w tym sezonie zespół Dolcanu Ząbki, w którym występuje wypożyczonyRafał Grzelak podzielił się punktami ze swym rywalem. Tym razem stało się to w dramatycznych okolicznościach, gdyż do 88 minuty spotkania gracze z położonej nieopodal Warszawy miejscowości prowadzili 2:0. Niestety, jak to już wielokrotnie w tych rozgrywkach bywało nie udało im się dowieźć tego prowadzenia do końca i kolejny remis stał się faktem.  Dolcan Ząbki – Stomil Olsztyn 2:2 (1:0) Rafał Grzelak (Dolcan)– 65 minut  Po serii słabszych występów i kolejnych strat punktowych Termalica wreszcie zdobyła pełną pulę pokonując 1:0 na własnym terenie beniaminka – Bytovię Bytów. Dzięki temu zwycięstwu niecieczanie zdołali utrzymać się na pozycji lidera, choć nad drugim w tabeli Zagłębiem Lubin górują tylko nieznacznie lepszym bilansem bramkowym.  Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Bytovia Bytów 1:0 (0:0) Mateusz Kupczak (Termalica) – 59 minut i żółta kartka  Sytuacja GKS-u, w którym tymczasowo występuje Wojciech Trochim nie jest zbyt ciekawa. Przedostatnia pozycja w tabeli, 12 oczek w dotychczasowych 15 kolejkach i trzy porażki z rzędu – te liczby dobitnie pokazują sezon 2013/14 w wykonaniu GKS-u. Tym razem tyszanie na własnym terenie ulegli Olimpii Grudziądz 0:1, a powiedzieć, że mieli świetne okazje do pokonania swego rywala to mało. Nie wykorzystali oni dwóch rzutów karnych w drugiej części gry i z taką skutecznością niestety nietrudno o porażkę.  GKS Tychy – Olimpia Grudziądz 0:1 (0:1) Wojciech Trochim (GKS) – 30 minut i niewkorzystany rzut karny   III Liga  GKS Jastrzębie – Rekord Bielsko Biała 2:2  Adrian Olszowski (Rekord) – 83 minuty i gol LKS Czaniec- Ruch II Chorzów  Daniel Fabisiak – 27 minutŁukasz Zakrzewski – 72 minuty i żółta kartkaDawid Nagi – 90 minut

19.04.2024, godz: 18:00