20.04.2015

Raport z wypożyczeń

Sprawdźmy jak w miniony weekend radzili sobie wypożyczeni zawodnicy Podbeskidzia. I Liga Po trzech spotkaniach z rzędu bez zwycięstwa zespół Termaliki Bruk-Bet Nieciecza wreszcie zdołał wywalczyć komplet punktów. Jednym z budowniczych tej wygranej byłMateusz Kupczak, który zdobył swoją drugą bramkę w barwach niedawnego lidera I Ligi. Obok Kupczaka w pierwszym składzie wybiegł również drugi z Górali – Mateusz Janeczko, który walczył na boisku przez 78 minut.  Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Miedź Legnica 2:1 (2:0)Bramki: Plizga 23, Kupczak 28 – Bartoszewicz 90'  Mateusz Kupczak (Termalica) – 90 minut i golMateusz Janeczko (Termalica) – 78 minut  - - -  Dwóch Górali zagrało również w meczu wyjazdowym Dolcanu Ząbki z Drutex Bytovią w Bytowie. Rafał Grzelak wybiegł w pierwszym zestawieniu, zaś Sebastian Bartlewskitym razem pojawił się na placu gry w samej końcówce. Zespół z Ząbek niespodziewanie uległ broniącej się przed spadkiem Drutex-Bytovii 2:3 i to było już czwarte z rzędu spotkanie w którym Dolcan nie zdołał zainkasować kompletu punktów.  Drutex-Bytovia Bytów – Dolcan Ząbki 3:2 (1:1)Bramki: Jakóbowski 23, Formela 81, Surdykowski 84' z karnego – Gołębiewski 31, Matuszek 57'  Rafał Grzelak (Dolcan) – 90 minut i żółta kartkaSebastian Bartlewski (Dolcan) – 3 minuty - - -  Całe spotkanie w barwach Floty Świnoujście rozegrał Daniel Bujok. Jego zespół pewnie pokonał ostatni w tabeli Widzew Łódź 2:0 i wciąż utrzymuje bezpieczną, dziewięciopunktową przewagę nad miejscem zagrożonym barażem o utrzymanie.  Flota Świnoujście – Widzew Łódź 2:0 (0:0)Bramki: Kort 50' Reca 72'  Daniel Bujok (Flota) – 90 minut - - -  III Liga  LKS Czaniec w minionej kolejce spotkał się z Górnikiem II Zabrze w meczu „o sześć punktów”. Zespół z leżącej nieopodal Bielska-Białej miejscowości pokonał zaplecze ekstraklasowego zespołu 3:2, a dwie bramki zdobył Danie Fabisiak! To już szóste trafienie wypożyczonego pomocnika w tym sezonie i czwarte w trzech ostatnich spotkaniach.  LKS Czaniec – Górnik II Zabrze 3:2 Bramki: Fabisiak 43', 45', Kurpios 65' – Weremko 45', Nowak 61'  z karnego.  Daniel Gołuch (LKS) – 25 minutDawid Nagi (LKS) – 90 minut Daniel Fabisiak (LKS) – 80 minut i 2 gole  - - - Rekord Bielsko-Biała – Pniówek Pawłowice Śląskie 1:1 (1:1)Bramki: Sobik 21' – Kostecki 29'Adrian Olszowski (Rekord) – 76 minut - - -BKS Stal Bielsko-Biała – Małapanew Ozimek 4:0 (2:0)Bramki: Wiśniewski 37', Karcz 45', 62', 77' Bartosz Iskrzycki (BKS) – 9 minut

26.04.2024, godz: 20:30