15.10.2014

Raport z wypożyczeń

Sprawdźmy jak w ostatnich spotkaniach radzili sobie wypożyczeni Górale.   Chojniczanka Chojnice – Termalica Bruk-Bet Nieciecza  1:0W barwach zespołu z Niecieczy wystąpili obaj wypożyczeni Górale – Mateusz Kupczak iMateusz Janeczko i zaznali pierwszej w tym sezonie porażki. Termalica od trzech spotkań nie zdołała zgarnąć kompletu punktów, lecz mimo tego małego kryzysu wciąż lideruje pierwszoligowej tabeli dzięki świetnym wynikom z początku sezonu. Niecieczanie ulegli rywalowi po bramce z 45 minuty autorstwa... swojego obrońcy Petera Maslo. W zespole Chojniczanki całe spotkanie rozegrał były gracz TSP – Przemysław Pietruszka.  Mateusz Kupczak – 90 minut  Mateusz Janeczko – 24 minuty  Chrobry Głogów – Dolcan Ząbki 3:0 Dolcan w którym występuje wypożyczony z TSP Rafał Grzelak był drugim obok Termaliki zespołem, który do 12 kolejki był niepokonany. Pierwsza porażka w końcu jednak nadeszła i to w sporych rozmiarach. Zespół z Ząbek aktualnie zajmuje 9 lokatę w tabeli.  Rafał Grzelak – 90 minut   Pogoń Siedlce – GKS Tychy 1:1  Wypożyczony do tyskiego zespołu pomocnik Górali Wojciech Trochim tym razem nie wybiegł w podstawowym zestawieniu swego tymczasowego zespołu, ale pojawił się na placu gry zaraz po przerwie. GKS mimo prowadzenia, na które wyprowadził swój zespół jeszcze w pierwszej połowie były zawodnik Podbeskidzia Marcin Wodecki nie zdołał zgarnąć pełnej punktowej puli, gdyż w samej końcówce siedlczanie.  Wojciech Trochim – 45 minut  W III Lidze bardzo dobrą serię BKS-u Stal Bielsko-Biała przerwał lider rozgrywek Polonia Bytom. Porażka na własnym terenie spowodowała spadek tego zespołu na 6 lokatę.  BKS Stal Bielsko-Biała – Polonia Bytom 1:2  Bartosz Iskrzycki (BKS) – 75 minut  Potknięcie rywali zza między wykorzystał m.in. bielski Rekord. Gracze z Cygańskiego Lasu pokonali na własnym terenie zaplecze Piasta Gliwice 4:1 i wspięli się w tabeli na 5 pozycję.  Rekord Bielsko-Biała – Piast II Gliwice 4:1  Adrian Olszowski (Rekord) – 90 minut Piątej porażki w tym sezonie doznali gracze LKS-u Czaniec. Tym razem w wyjazdowym spotkaniu ulegli oni Polonii Łaziska Górne 1:0.  Polonia Łaziska Górne – LKS Czaniec 1:0.  Dawid Nagi (LKS) – 90 minut Daniel Fabisiak (LKS) – 56 minut