Newsy
23.10.2019

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Sandecją Nowy Sącz!

Kibice mogą już internetowo nabywać wejściówki na najbliższy mecz Górali na Stadionie Miejskim. Spotkanie z Sandecją Nowy Sącz już w najbliższą niedzielę o 12:40. 

Po przegranym meczu z GKS-em Jastrzębie, piłkarze jeszcze mocniej liczą na wsparcie trybun. Odbudowa Bielskiej Twierdzy to nasze wspólne zadanie - piłkarzy, kibiców i całej społeczności klubu TS Podbeskidzie.

Kupując bilet na mecz z Sandecją Nowy Sącz pokazujesz, że jesteś prawdziwym kibicem - a drużyna zawsze może liczyć na Twoje wsparcie. 

JESTEŚ Z DRUŻYNĄ NA DOBRE I NA ZŁE? KUP BILET ONLINE!

Dlaczego warto kupować bilety online? Z odpowiedzią śpieszy prezes klubu, Bogdan Kłys:

Aktualnie mamy tylko 4 kasy biletowe – 2 od Żywieckiej, 1 od strony północnej i 1 od ulicy Rychlińskiego. Nie planujemy otwierać kolejnych kas – mamy inny pomysł na to, jak kibice mogą unikać kolejek przed meczami.

Od pewnego czasu klub wprowadza udogodnienia dotyczące zakupu biletów przez internet. Najnowszym z nich jest brak konieczności rejestracji w systemie, co znacznie upraszcza i przyśpiesza nabycie wejściówki. Teraz wystarczy podać imię, nazwisko i PESEL – i system wygeneruje bilet na mecz bez konieczności przechodzenia przez proces zakładania konta – opowiada prezes klubu.

Zostały również podjęte działania w celu rozładowania kolejek w dniu meczowym. Tak naprawdę, każdy kibic który stoi przed kasą, może „przeskoczyć kolejkę” kupując bilet na smartfonie. Przystosowaliśmy czytniki kodów kreskowych na bramkach do odczytywania danych z telefonu. Biletu nie trzeba więc nawet drukować - wystarczy otworzyć go w smartfonie. Co w przypadku ewentualnych problemów? Zadbaliśmy o to, by pomóc każdemu kibicowi, który może mieć kłopot z otworzeniem bądź zeskanowaniem biletu. W przypadku problemów z wejściem na mecz na bramkach są osoby odpowiedzialne, aby zweryfikować bilet kupiony online i wpuścić kibica na stadion.

Co mogą zrobić osoby, które nie są przekonane do internetowych technologii? Mamy świadomość, że są wśród nas kibice, którzy rzadziej korzystają z internetu. Specjalnie dla nich, prowadzona jest sprzedaż stacjonarna – codziennie w godzinach 9:00 – 21:00 w Sklepie Klubowym w Gemini Park. Dodatkowo, prowadzona jest sprzedaż biletów w wybranych salonikach prasowych Kolporter oraz na stacjach paliw Mixpol w Bielsku-Białej i okolicach.

Dlaczego warto zdecydować się na kupno biletu w internecie lub z wyprzedzeniem? Tak naprawdę korzyści jest bardzo dużo. Przede wszystkim – nie trzeba tracić czasu w kolejce, tylko można szybko i sprawnie wejść na stadion – odpowiada prezes Kłys. Po drugie, bilety kupowane w dniu meczowym w kasach są droższe (20 zł zamiast 15 zł). Prosta matematyka wskazuje, że 3 bilety kupione z wyprzedzeniem lub online dają oszczędność 15 zł – czyli 4. bilet wychodzi „gratis”. Nabycie biletu wcześniej niż w dzień meczu pozwala też na wybór miejsca na stadionie. Kupując wejściówkę na ostatnią chwilę może się okazać, że ulubione krzesełko jest już zajęte.

powrót do listy

Następny mecz

Następny mecz

Fortuna 1 Liga 2019/2020 - Kolejka 32

VS

15.07.2020, godz: 18:10, Stadion Miejski w Bielsku-Białej