Newsy
04.07.2019

Karnety już w sprzedaży!Od godziny 9:00 można już nabywać karnety na mecze TS Podbeskidzie w sezonie 2019/20.Dziś w godzinach porannych rozpoczął się I etap dystrybucji karnetów na nadchodzący sezon. Na chwilę obecną zakupu mogą dokonywać kibice, którzy posiadali karnet w poprzednim sezonie lub rundzie wiosennej. Wkrótce, zgodnie z harmonogramem ruszy sprzedaż stacjonarna, a później sprzedaż otwarta.Zakupu karnetu można dokonać na dedykowanej stronie internetowej: https://bilety.tspodbeskidzie.pl/Szczegóły harmonogramu sprzedaży poniżej:ETAP I04 – 14.07.2019 23:59 - okres kontynuacji, sprzedaż dla posiadaczy karnetów w poprzednim sezonie04.07.2019 – start sprzedaży internetowej08.07.2019 – start sprzedaży stacjonarnej – karnety dostępne tylko w Oficjalnym Sklepie TS Podbeskidzie S.A. w C. H. Gemini ParkETAP II15.07.2019 – sprzedaż otwarta od godziny 10:00Karnet na sezon obejmuje wszystkie 17 spotkań w sezonie, wszystkie mecze w Pucharze Polski oraz komplet meczów barażowych. Z kolei karnet na rundę obejmuje 9 spotkań rozgrywanych na jesień 2019.Dlaczego warto nabyć karnet na mecze TS Podbeskidzie?
 • oszczędność pieniędzy
  Kupując karnet, oszczędzasz ponad 20% w stosunku do ceny biletów na każdy kolejny mecz.
   
 • gwarancja stałego miejsca 
  Przychodząc na mecz, nie musisz martwić się o to, że ktoś usiądzie na Twoim ulubionym miejscu. Możesz usiąść obok swojego sąsiada lub bliskiej osoby.
   
 • oszczędność czasu
  Zamiast stać w kolejce po bilety, spędź ten czas z najbliższymi w strefie rozrywki na stadionie. 
   
 • mecze Pucharu Polski
  Rozgrywki, w których na stadion w Bielsku-Białej może przyjechać każda drużyna Ekstraklasy. Posiadając karnet, gwarantujesz sobie pewność wejścia na mecz i obejrzenia największych gwiazd polskiej piłki!
   
 • wsparcie klubu
  Każdy karnet jest jednocześnie ogromnym wsparciem i inwestycją w rozwój klubu. Kibic kupujący karnet staje się częścią drużyny, która co tydzień wychodzi na boisko i walczy o 3 punkty. Razem możemy wszystko!  
Harmonogram spotkań TS Podbeskidzie w rundzie Jesień 2019:Cenniki karnetów i biletów: Na sezon 2019/20 przygotowaliśmy również specjalne programy, w ramach których można ubiegać się o preferencyjne uzyskanie wejściówek na mecze:
 • Program "Podbeskidzie Bez Barier"
 • Program "Zapełnijmy Stadion"
 Przypominamy, że kupujący karnet akceptuje regulamin karnetów i biletów dostępny w linku poniżej:REGULAMIN KARNETÓW I BILETÓW
powrót do listy

Następny mecz

Następny mecz

Fortuna 1 Liga 2019/2020 - Kolejka 15

VS

27.10.2019, godz: 15:00