11.08.2019

Sierpina: To dobry start sezonu

Kapitan Podbeskidzia wypowiedział się na temat zwycięskiego meczu ze Stalą Mielec:

Spotkały się dziś dwa wyrównane zespoły, bo nie możemy niczego ujmować zespołowi Stali. Uważam, że zajmą oni wysokie miejsce w tabeli i będą walczyć o awans do Ekstraklasy. Tym bardziej chwała dla drużyny, że udało nam się podnieść z tego wyniku 0:1 i wygrać tak wysoko  4:1. Zagraliśmy dziś dobre spotkanie i wynik mówi chyba sam za siebie. Z tego co pamiętam Martin musiał tylko raz interweniować w drugiej połowie i to tyle. Większość akcji Stali, oczywiście prócz tej bramkowej kończyła się na naszym 16. metrze lub nawet wyżej. O ile w pierwszej połowie na boisku gra była może bardziej wyrównana, o tyle w drugiej udało nam się znacząco przewyższyć ekipę Mielca.

Zagraliśmy  fajnie w defensywie a w ofensywie trafiamy cztery razy i wygrywamy. Osobiście jestem zadowolony z tego jak funkcjonuje nasz zespół. W trzech grach zdobywamy siedem punktów i myślę, że jest to dobry start sezonu. Bierzemy oczywiście poprawkę na poprzednie lata i chcemy od samego początku zdobywać bramki, punktować i oczywiście zwyciężać.

26.04.2024, godz: 20:30