Strefa kibica w strefie VIP!
Wszystkie mecze reprezentacji Polski podczas EURO 2020, będzie można zobaczyć w strefie VIP na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej.
Informujemy, że już 14 czerwca otwieramy dla naszych sympatyków strefę kibica, w której wspólnie będziemy mogli kibicować naszej reprezentacji podczas meczu Polska-Słowacja.
Zgłoszenie chęci wejście na strefę podczas tego meczu prosimy wysłać na mail: strefakibica@tspodbeskidzie.pl.
Czas wysyłania maili do niedzieli 13 czerwca 2021r. do godziny 23:59.
Zgłoszenia związane z udziałem w następnych spotkaniach Polaków będą ogłaszane oddzielnie, odpowiednio wcześniej przed każdym meczem.
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego pierwszeństwo w wejściu na strefę będą mieli karnetowicze, a następnie pozostali kibice według kolejności wysłania zgłoszeń.
Zgłoszenie musi zawierać:
- imię i nazwisko,
- numer karnetu (w przypadku osób, które go posiadają),
- numer kontaktowy, na który przyjdzie potwierdzenie otrzymania miejsca w strefie kibica
Strefa będzie otwierana zawsze godzinę przed rozpoczęciem meczu naszej reprezentacji. Wejście na salę VIP Gold, na której mieści się strefa kibica, znajduje się naprzeciwko wejścia na halę sportową.
W związku z obowiązującymi wymogami sanitarnymi, informujemy że w strefie będzie obowiązek zakrywania ust i nosa.
Do zobaczenia!
Następny mecz
Następny mecz
Sparingi 2025/2026 -
VS