Newsy
01.12.2021

Talmet sponsorem Podbeskidzia!

Firma Talmet będzie eksponowana na spodenkach meczowych zawodników Podbeskidzia!

Talmet to producent stolarki aluminowej z siedzibą w Kozach koło Bielska-Białej, którego logo już od meczu z GKS-em Katowice będzie prezentowane na spodenkach meczowych. O tym dlaczego firma zdecydowała się na współpracę z Podbeskidziem opowiada Kamil Puchałka, współwłaściciel Talmetu:

 - Szukaliśmy dużego partnera, który zwiększyłby naszą rozpoznawalność na rynku, uwiarygodnił naszą pozycję na rynku i pomógł osiągnąć nasze cele wizerunkowe. W to wszystko idealnie wpasowała się propozycja, jaką otrzymaliśmy z Podbeskidzia. Skontaktował się ze mną Kamil Sarapata, dyrektor marketingu klubu, zaprosił na mecz i okazało się, że nasze interesy świetnie się uzupełniają.

 - Widzę duży potencjał marketingowy w tej współpracy, a mam też nadzieję, że nasze wsparcie dla klubu pomoże mu w rozwoju i pozytywnie wpłynie na jego losy, a także pomoże wypromować miasto Bielsko-Białą, bo ten aspekt też jest dla nas ważny, jako dla firmy stąd.

Jakub Bieroński na stadionie miejskim

Klub może pomoc w budowaniu relacji międzynarodowych, jak wiadomo piłka nożna łączy kibiców na całym świecie:

- Otwieramy się na rynki zagraniczne, już teraz współpracujemy z klientami z Włoch i Niemiec. Są to narody wśród, których piłka nożna jest bardzo popularna, a dzięki współpracy z Podbeskidziem w ramach spotkań biznesowych będziemy mogli zapraszać naszych partnerów na mecze. To na pewno nas wyróżni i wzmocni relacje z kontrahentami – kończy Puchałka.

Wejdź na talmet.pl i dowiedz się więcej o firmie Talmet

logo Talmet

logo Talmet na spodenkach TS Podbeskidzie

 

powrót do listy