Newsy
26.07.2021

Terminarz kolejek 3-5

Mecze z GKS-em Katowice, GKS-em Tychy i pojedynek z beniaminkiem z Częstochowy - kiedy Górale zagrają w meczach 3, 4 i 5 kolejki?

W związku z planowanymi transmisjami, Departament Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN wyznacza następujące terminy rozegrania meczów kolejek 3-5 Fortuna 1 Ligi.

Mecze Podbeskidzia tych seriach gier odbędą się w sobotę 14 sierpnia (20:30) z GKS-em Katowice, z tyskim GKS-em w Bielsku-Białej zagramy we wtorek 17 sierpnia również o 20:30, a trzy dni później ponownie w Rychlińskiego gościć będziemy Skrę Częstochowa (znów o 20:30).

 

3. KOLEJKA

12.08, czwartek 

20:00 Apklan Resovia Rzeszów - Skra Częstochowa IPLA.TV

 
13.08, piątek 

18:00 Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź, IPLA.TV

20:30 GKS Tychy - Miedź Legnica. Polsat Sport

 

14.08, sobota 

12:40 Korona Kielce - GKS Jastrzębie Polsat Sport

18:00 Stomil Olsztyn - Arka Gdynia IPLA.TV

20:30 GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała IPLA.TV

 

15.08, niedziela 

12:40 Widzew Łódź - Chrobry Głogów Polsat Sport

15:00 Górnik Polkowice - Zagłębie Sosnowiec IPLA.TV

18:00 Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz IPLA.TV


4. KOLEJKA
 

17.08, wtorek

18:00 Apklan Resovia Rzeszów - Puszcza Niepołomice IPLA.TV

18:00 Miedź Legnica - Skra Częstochowa IPLA.TV

20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy Polsat Sport


18.08, środa

18:00 Stomil Olsztyn - Korona Kielce IPLA.TV

18:00 ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie IPLA.TV

20:30 Arka Gdynia - Widzew Łódź Polsat Sport


19.08, czwartek

18:00 Górnik Polkowice - Chrobry Głogów IPLA.TV

18:00 Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec IPLA.TV

20:30 GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz Polsat Sport


5. KOLEJKA
 

20.08, piątek

18:00 Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica IPLA.TV

20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Skra Częstochowa Polsat Sport

 
21.08, sobota

12:40 Korona Kielce - ŁKS Łódź Polsat Sport

18:00 GKS Jastrzębie - Apklan Resovia Rzeszów IPLA.TV

20:30 Widzew Łódź - Stomil Olsztyn IPLA.TV


22.08, niedziela

12:40 GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec Polsat Sport

15:00 Górnik Polkowice - Arka Gdynia IPLA.TV

18:00 GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz IPLA.TV


23.08, poniedziałek

18:00 Odra Opole - Chrobry Głogów IPLA.TV

powrót do listy

Następny mecz

Następny mecz

Fortuna 1 Liga 2021/2022 - Kolejka 10

VS

26.09.2021, godz: 12:40