
[TSP II] Wyjazdowy punkt
Remisem 3:3 zakończył się mecz 16. kolejki IV ligi pomiędzy Dramą Zbrosławice a TSP II.
Od pierwszych minut spotkania, wszyscy kibice zebrani na obiekcie w Zbrosławicach, mogli spodziewać się otwartego meczu, w którym może paść wiele bramek. Wynik spotkania w 15. minucie otworzyli gospodarze za sprawą strzału Daniela Liszki.
Nasz zespół podrażniony straconą bramką od razu chciał wyrównać stan rywalizacji jednak w swoich próbach nieskuteczni byli Bartosz Martosz i Maksymilian Biskup. Wyrównanie tuż przed przerwą dał nam Piotr Szumiński, który mocną główką sfinalizował akcję zespołu.
W drugiej połowie nasze rezerwy cały czas stwarzały sobie liczne okazje, a pierwszą z nich wykorzystał już w 51. minucie Nikodem Tumidajski, a już kwadrans później przewagę powiększył Marcel Misztal, który zdobył bramkę efektownym wolejem.
Niestety przewaga naszego zespołu stopniała w 75. minucie, kiedy to po stałym fragmencie dobrze uderzył Jakub Pielok, a już pięć minut później, po kolejnym rzucie rożnym, dublet skompletował Liszka.
Po dobrym zaprezentowaniu się na tle rywala z górnej części tabeli, nasz zespół musi zadowolić się jednym punktem.
LKS Drama Zbrosławice - TS Podbeskidzie II 3:3 (1:1)
Bramki: 15', 80' Liszka, 75' Pielok - 44' Pi. Szumiński, 51' Tumidajski, 66' Misztal
Skład: Wieczorek - Ziółkowski, Felsch, Pa. Szumiński, Świta, Waśko, Pi. Szumiński, Misztal (83’ Twardosz), Martosz (46’ Tumidajski), Bieroński (46’ Studnicki), Biskup
Następny mecz
Następny mecz
Sparingi 2025/2026 -


VS

