Newsy
28.07.2020

[WIDEO] Filip Laskowski: Ponad nami tylko góry

Znamy już muzyczny hit tego roku! Filip Laskowski w studiu nagrań spisał się nie gorzej niż na boisku i stworzył piosenkę o drużynie Podbeskidzia. 

Filip Laskowski w obecnym sezonie wystąpił w 18 meczach w Fortuna 1 Lidze oraz Pucharze Polski. Tuż przed zakończeniem rozgrywek pokazał się również z innej strony. Okazało się, że pasję do piłki nożnej dzieli z zainteresowaniem muzyką i stworzył hip-hopową piosenkę o Podbeskidziu "Ponad nami tylko góry".

 - Interesuję się muzyką od dawna i zawsze chciałem spróbować swoich sił w studiu nagrań. Teraz się to udało i jestem zadowolone z efektu. Gdy koledzy z drużyny dowiedzieli się, że tworzę muzykę bardzo nalegali żebym napisał coś o zespole. Teraz ta piosenka towarzyszy nam w szatni i pewnie zostanie z nami na długo. Cieszę się, że udało się w tekście oddać atmosferę panującą w drużynie - mówi Filip Laskowski, ale zastrzega - O karierze muzycznej na razie nie myślę, skupiam się na piłce, bo to sport jest dla mnie najważniejszy.

Laskowski napisał tekst, w studiu pomógł mu producent Łukasz Kowaluk, a wideo do utworu nagrał i zmontował Paweł Szaliński (dobrymokiem.pl). W realizacji teledysku wzięła udział cała drużyna Podbeskidzia.

Oficjalną premierę teledysk miał podczas fety z okazji awansu Podbeskidzia do Ekstraklasy 25 lipca, od wczoraj można oglądać go również na Youtube:

powrót do listy

Następny mecz

Następny mecz

PKO Ekstraklasa 2020/2021 - Kolejka 1

VS

22.08.2020, Arena Zabrze