Newsy
14.03.2019

Witaj w klubie!

Trwa akcja „Witaj w klubie” - kibice, którzy po raz pierwszy kupią bilety na mecz Podbeskidzia otrzymają prezent-niespodziankę!Na pierwszy tegorocznym meczu Górali w Fortuna 1 Lidze, spotkaniu ze Stalą Mielec, debiutowały 372 osoby, które zapraszamy już tylko do soboty (16 marca) do Gemini Park po odbiór prezentów przygotowanych specjalnie na tę okazję.Witaj w klubie trwać będzie przez całą rundę wiosenną dlatego ligowych „debiutantów” szczególnie zapraszamy również na najbliższy mecz: Podbeskidzie zagra z Bytovią Bytów w sobotę 16 marca o godzinie 18:00

Osoby, które po raz pierwszy kupią bilet na mecz z Bytovią nagrody odebrać będą mogły w terminie, który podany zostanie w dalszych komunikatach. Bilety na ten mecz można kupić:
  1. W Oficjalnym Sklepie TS Podbeskidzie w centrum handlowym Gemini Park w Bielsku-Białej  do godziny rozpoczęcia meczu. Sprawdź HARMONOGRAM PRACY SKLEPU. 
  2. W kasach klubowych na ul. Żywieckiej w dniu meczu.
  3. W punktach zewnętrznych Saloniki Kolporter i na stacjach paliw MIXPOL do godziny rozpoczęcia meczu
  4. Na stronie bilety.tspodbeskidzie.pl wybierając z kalendarza imprezę: TS Podbeskidzie - MKS Bytovia Bytów do dnia meczu.
powrót do listy

Następny mecz

Następny mecz

Fortuna 1 Liga 2019/2020 - Kolejka 14

VS

19.10.2019, godz: 18:00, Stadion Miejski w Bielsku-Białej