28.03.2015

Wygrana w Częstochowie

Zespół rezerw Podbeskidzia wygrał ważne spotkanie ze Skrą Częstochowa.
 Podopieczni Dariusza Mrózka zwyciężyli 2:1, choć jako pierwsi stracili bramkę. Już w 10 minucie Krzysztofa Pieczonkę pokonał Kamil Sobala, ale Górale odpowiedzieli po czterech minutach - kolejne trafienie w TSP II zaliczył Wojciech Trochim. Rezultat remisowy utrzymywał się aż do 88 minuty, kiedy to na 1:2 trafił Przemysław Gladus i Górale odnotowali drugie z rzędu zwycięstwo, tym razem niezwykle wartościowe bo odniesione na terenie wyżej notowanego rywala - Skra przed tym spotkaniem zajmowała 5. miejsce w tabeli III ligi opolsko-śląskiej.

Skra Częstochowa - Podbeskidzie II 1:2 (1:1)

Bramki: 10' Sobala - 14' Trochim, 88' Gladus

TSP II: Krzysztof Pieczonka, Konrad Kareta Dariusz Pietrasiak, Szymon Jarosz, Łukasz Zakrzewski, Leszek Kuszmider, Maciej Felsch, Wojciech Trochim, Przemysław Gladus, Marcin Byrski, Kamil Jonkisz
trener: Dariusz Mrózek