Newsy
24.03.2020

Zamiast dziewięciu meczów wyzwania kreatywne

Kluby pierwszoligowe we współpracy ze sponsorem tytularnym rozgrywek - Zakładami Bukmacherskimi Fortuna przygotowały substytut emocji meczowych. Kibice pomagali swoim drużynom w rywalizacji... w popularną grę "Państwa-Miasta".

Oprócz standardowych kategroii pojawiły się też te stricte powiązane ze światem sportu jak chociażby reprezentant Polski, dyscyplina, czy "na Stadionie". Co ciekawe, kreatywnych odpowiedzi nie brakowało, a sama rywalizacja była bardzo zacięta. Kibice wspierali swoje drużyny przesyłając propozycję haseł zaczynających się od odsłanianych w trakcie trwania gry liter. Na czele klasyfikacji uplasował się GKS Bełchatów. Drugie miejsce ex aequo zajęły Miedź Legnica i Puszcza Niepołomice.

Podbeskidzie dobrze rozpoczęło rozgrywki, ale po sobocie klub z Bielska-Białej znalazł się w połowie klasyfikacji. Na niewiele zdało się wspinanie się na wyżyny kreatywności w niedzielę. Za to w poniedziałek Górale zakończyli rozgrywkę w świetnym stylu, odrabiając kilka pozycji i kończąc rywalizację na 6. pozycji z dorobkiem 700 pkt. 

Wszystkim kibicom dziękujemy za wspólną zabawę. To dzięki Wam ta zabawa była możliwa!

powrót do listy

Następny mecz

Następny mecz

Fortuna 1 Liga 2019/2020 - Kolejka 30

VS

02.05.2020, godz: 18:00, Stadion Miejski w Bielsku-Białej