Słonecznie, bezchmurnie
Stadion
Stadion Miejski w Bielsku-Białej
 Koniec meczu

Niestety. Jastrzębie było dziś lepsze. Przegrywamy 0:2. Bielska Twierdza dziś upadła.

94 min
 Zmiana -  Kamil Jadach (K) -  Daniel Liszka

Ostatnia zmiana w tym meczu.

91 min

Sędzia dolicza 3 minuty.

91 min

Niestety, dośrodkowanie Sierpiny zatrzymało się na pierwszym obrońcy.

90 min

Mamy rzut wolny, około 35 metrów od bramki.

89 min
 Zmiana -  Farid Ali -  Dominik Szczęch
88 min
 Żółta kartka - Kornel Osyra

Kartka dla Kornela Osyry.

87 min

Niestety. Nie stwarzamy sobie dzisiaj groźny okazji...

87 min

84 min
 Zmiana -  Jakub Wróbel -  Adam Żak
82 min
 Gol - Jakub Wróbel

Kontra GKS-u. Kontra gości, dogranie w pole karne i Wróbel pakuje piłkę do bramki.

81 min
 Zmiana -  Karol Danielak -  Iván Martín

Ostatnia zmiana w TSP.

74 min

Niestety, bardzo niedobre dośrodkowanie Sierpiny. Walczymy dalej.

74 min
 Rzut rożny

Teraz dynamiczne wejście w pole karne Danielaka, który wywalczył rzut rożny.

71 min

Niestety, Pawełek wyszedł na przedpole i złapał piłkę.

71 min

Mamy rzut wolny z około 35 metrów. To będzie dobra szansa na dośrodkowanie w pole karne.

70 min
 Zmiana -  Adrian Rakowski -  Damian Hilbrycht

Druga zmiana w TSP.

69 min

Wrzutka wylądowała w rękach Polacka.

68 min
 Rzut rożny

Niestety goście kontrują. Mają rzut rożny.

67 min

Do wejścia szykuje się Damian Hilbrycht.

66 min

Słabe zagranie z kornera. Atakujemy dalej.

65 min
 Rzut rożny

Korner dla gości.

64 min

Groźnie teraz. Ali z bardzo ostrego kąta uderzał na bramkę Polacka, ten wybija piłkę.

63 min
 Żółta kartka - Damian Tront

Druga żółta kartka w tym meczu. Tym razem Tront.

60 min
 Zmiana -  Konrad Sieracki (M) -  Mateusz Sopoćko

Ofensywna zmiana w TSP.

57 min

Dzisiaj na stadionie obecnych 5064 widzów! To tegoroczny rekord Fortuna I Ligi. Brawo kibice! Wielkie dzięki!

56 min

Niestety. Dośrodkowanie Rakowskiego wprost w ręce Pawełka.

56 min
 Rzut rożny

Inwazja TSP! Sierpina nabił jednego z gości. Mamy korner.

53 min

Ależ teraz akcja TSP! Świetnie przygotowali dogranie piłkarze TSP, Sierpina dorzucał na Danielaka, a tam po strzale tego drugiego piłkę ręką odbijał zawodnik gości, sędzia nie odgwizdał karnego - kontrowersyjna decyzja arbitra.

52 min

Bielszczanie teraz bardzo wysoko. Próbujemy złapać kontakt, oby zaraz przyniosło to skutki.

48 min
 Żółta kartka - Marek Mróz (M)

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Mróz faulował Sierpinę.

Początek drugiej połowy

Rozpoczynamy drugą połowę. Musimy! Do boju!

Koniec pierwszej połowy

Koniec pierwszej połowy. Niestety, przegrywamy 0:1.

46 min

Wstrzelenie Aliego w stronę bramki Polacka, ten wybił futbolówkę.

45 min

Arbiter dolicza 1 minutę.

45 min

Przed przerwą Jastrzębie będzie miało jeszcze rzut wolny.

40 min

Podbeskidzie chce się szybko odegrać. Jaroch bardzo mocno wstrzelił piłkę do Danielaka, który poszukał strzału, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

38 min
 Gol - Michał Bojdys

COŚ NIESAMOWITEGO! 70-metrowy rajd Bojdysa, który znalazł się przed polem karnym i technicznie uderzył wprost w prawe okno bramki Polacka... Przepiękny gol, co za akcja!

35 min

Niewiele wynikło z naszego stałego fragmentu gry.

33 min
 Rzut rożny

Bardzo aktywny dziś Sierpina. Dograł do Roginicia, ale piłkę wybił defensor gości. Mamy rzut rożny.

31 min

Dobrze dograna futbolówka przez Sierpinę niestety nie odnalazła swojego adresata.

30 min

Zaatakowaliśmy! Mamy rzut wolny, mniej więcej na skraju pola karnego.

30 min

AJJJ! Roginić zagrał do Sierpiny, który odnalazł się na około 8 metrze od bramki gości, spróbował uderzenia, ale świetna interwencja Pawełka. Brawo TSP!

29 min

Ali źle wrzucił piłkę w pole karne. Od bramki Polacek.

28 min
 Rzut rożny

Teraz rzutem rożnym odpowiadają goście.

27 min

Wrzutka Sierpiny wprost na głowę Osyry, którego uderzenie trafiło wprost do koszyczka Pawełka.

27 min
 Rzut rożny

Teraz przycisnęło Podbeskidzie i to się opłaciło. Mamy korner.

25 min

Piękne uderzenie Aliego, ale na szczęście obok bramki Polacka. Możemy odetchnąć z ulgą.

24 min

Bardzo groźny rzut wolny dla gości z około 24 metrów przed bramką Polacka.

21 min

Przewagę ma Podbeskidzia, natomiast musimy być bardzo ostrożni, bo goście są niezwykle groźni z kontry.

17 min

"Miłośc moja ta" na ustach kibiców TSP.

14 min

Wrzutkę Rakowskiego wypiąstkował Pawełek.

13 min
 Rzut rożny

Sierpina przebojowo wszedł w pole karne i wywalczył drugi rzut rożny dla TSP.

11 min

Ufff! Świetna szansa teraz za Alim, który urwał się naszym obrońcą i stanął sam na sam z Polackiem, na szczęście nasz bramkarz wybronił się w tej sytuacji. Musimy uważać.

11 min

Trochę uspokoił się ten mecz. Trochę więcej szachowania. Czekamy na rozwój zdarzeń.

7 min

Dogranie na krótki słupek, na jednego z atakujących gości, ten uderzył piłkę jednak niecelnie.

6 min
 Rzut rożny

Tym razem rzut rożny dla gości.

5 min

Świetne zagranie Roginicia! Ten po zwodzie zagrał do Sierpiny, który pokusił się o bombę na bramkę Pawełka, na szczęście dla gości Pawełek był na posterunku.

5 min

Na szczęście wszyscy się pozbierali z boiska, gramy dalej.

3 min

Było groźnie! Sierpina wrzucił piłkę z lewej strony, tam w wyniku chaosu miało miejsce bardzo brzydkie starcie. Oby nikomu nic się nie stało.

3 min

Początek tego spotkania to przewaga TSP. Nasi zawodnicy próbują atakiem pozycyjnym przedrzeć się przez defensywę gości.

1 min

Nieskuteczne rozegranie tego kornera.

1 min
 Rzut rożny

Pierwszy korner dla Podbeskidzia.

Początek meczu

Rozpoczynamy batalię z GKS-em Jastrzębie! Do boju TSP!

"Powstańmy i przywitajmy gorącymi brawami piłkarzy obu drużyn!"

Piłkarze zakończyli swoją rozgrzewkę, w tle słyszymy naszego spikera, czekamy na rozpoczęcie spotkania.

Ciekawe informacje napływają z innych stadionów. Do przerwy Radomiak przegrywa w Grudziądzu 0:2.

Oba zespoły z pewnością zrobią wszystko, aby sięgnąć po wygraną. Choć wysiłek włożony w mecz będzie ten sam, to motywacja całkiem inna. Podbeskidzie w przypadku wygranej ma szansę na objęcie pozycji lidera tabeli Fortuna 1 Ligi po raz pierwszy w tym sezonie. Drużynie gości zwycięstwo pozwoli podnieść się po dwóch porażkach z rzędu i nawiązać walkę z zespołami, które obecnie znajdują się w strefie barażowej.

Skład Podbeskidzia względem meczu z Radomiakiem trochę się zmienił. Względem poprzedniego spotkania nastąpiły 3 zmiany. W miejsce Rafała Leszczyńskiego zagra Martin Polacek, a w zamian za Komora i Bierońskiego pojawią się Bashlai i Sieracki.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na dzisiejszy wspaniały spektakl. Na trybunach liczna publiczność, wraz z grupą kibiców gości. Do tego możemy się spodziewać oprawy kibiców z Młyna.