Pochmurno, wietrzeni
Stadion
Stadion Miejski w Bielsku-Białej
 Koniec meczu

JESTEŚMY PRZEPOTĘŻNI I MAMY POTENCJAŁ. Wygrywamy 4:1 z Zagłębiem Sosnowiec. Czy może być lepsze zaproszenie na piątkowy mecz z Chojniczanką Chojnice?

94 min

Ubbink wprost w bramkarza.

92 min
 Zmiana -  Marko Roginić -  Filip Laskowski (M)
91 min

Sędzia dolicza 2 minuty!

87 min
 Zmiana -  Adrian Rakowski -  Damian Hilbrycht

Dziękujemy Rakowskiego za kapitalny występ!

84 min
 Gol - Łukasz Sierpina (K)

SEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEDORF! Quentin Seedorf wykończył zagranie Sierpiny z lewej strony i Podbeskidzie prowadzi 4:1.

83 min

Nasi zawodnicy kradną cenne sekundy.

80 min
 Zmiana -  Karol Danielak -  Desley Ubbink

Dziękujemy Karolowi za wspaniały mecz!

79 min
 Rzut rożny

Świetna klepka naszych zawodników, do piłki dotarł Danielak i wywalczył korner.

79 min
 Zmiana -  Szymon Pawłowski (K) -  Carl Stewart
75 min

FIGIEL...! Strzał naszego zawodnika minął słupek o centymetry.

73 min

Niesamowita kondycja Sierpiny. Ten mimo 73 minuty pognał na golkipera Zagłębia i wywalczył aut.

71 min

Roginić sprzed pola karnego próbował zaskoczyć Stępniowskiego, ale ten był na posterunku.

69 min
 Żółta kartka - Fabian Piasecki

Piasecki pociągnął Sierpinę za koszulkę.

65 min

Niestety, Sierpina uderzył wprost w ręce Stępniowskiego.

64 min

Teraz klarowną sytuację miał Sierpina, ale Stępniowski wybił piłkę, akcja trwała dalej i teraz mamy szansę z rzutu wolnego z 18 metra.

62 min
 Rzut rożny

Korner i świetnie wybił piłkę Polacek.

62 min

Teraz groźna szansa dla Zagłębie, na posterunku był Osrya.

60 min

Sierpina wprost w koszyczek Stępniowskiego.

59 min

Faulowany był Danielak, będzie dobra szansa z rzutu wolnego.

56 min
 Druga żółta kartka - Plamen Krachunov

DRUGA ŻÓŁTA I CZERWONA KARTKA DLA STOPERA ZAGŁĘBIA!

55 min

Niestety, piłkę wybijają goście.

54 min
 Rzut rożny

Roginić wywalczył rzut rożny.

53 min

Było gorąco... Mularczyk obok bramki.

51 min

Na stadionie obecnych 5344 kibiców. BrawoTo kolejny rekord tego sezonu Fortuna I Ligi.

51 min
 Gol - Fabian Piasecki

Niestety. Trafia Piasecki.

51 min
 Żółta kartka - Bartosz Jaroch
50 min
 Rzut karny

Jaroch dostał piłką w rękę... Mamy karny.

49 min
 Zmiana -  Mateusz Szwed (M) -  Kacper Radkowski (M)

Obie zmiany miały miejsce w przerwie.

48 min
 Zmiana -  Wojciech Słomka -  Quentin Seedorf (M)
 Początek drugiej połowy

Rozpoczynamy drugą połowę! Jeszcze nam mało! :)

Koniec pierwszej połowy

Prowadzimy do przerwy 3:0! CO TU SIĘ DZIEJE?!?!?!

43 min
 Żółta kartka - Adrian Rakowski

Rakowski ratował się faulem, zółta kartka.

42 min

KAPITALNA KONTRA BIELSZCZAN! ROGINIĆ DOGRYWAŁ DO DANIELAKA, A TEN STRZELIŁ DO PUSTEJ BRAMKI!!!!!!!!

41 min
 Gol - Karol Danielak

KAROLEEEEEEEEEEEEEEEEEEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

39 min

Heroiczna interwencja Sierackiego pozwoliła nam odetchnąć.

38 min

Teraz Sierpina odnalazł się na prawej stronie i dograł do zamykającego Roginicia, który niestety minął się z piłką. Szkoda, mogło być 3:0.

34 min

Dwóch naszych zawodników ma już 8 goli - Danielak i Roginić!

33 min
 Żółta kartka - Plamen Krachunov

Żółtą kartką ukarany Krachunov.

31 min

Teraz świetna interwencja Modelskiego w defensywie pozwoliła nam zażegnać zagrożenie.

29 min

Nasz snajper dostał kapitalną piłkę z głębi pola od Figiela, wyszedł w sytuacji sam na sam i pokonał bramkarza! 2:0!

29 min
 Gol - Marko Roginić

MARKOOOOOOOOOOOO ROGINIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

23 min

Ale dymu robi dzisiaj nasz kapitan Sierpina! Tym razem założył rywalowi "siatkę" i dośrodkował w pole karne gości, tam odnalazł się Roginić, który uderzył nad bramką.

22 min

Co za piłka Sierpiny! Roginić doszedł do dośrodkowania i oddał strzał na bramkę golkipera gości, ten z problemami uratował swój zespół. Mieliśmy świetną szansę.

20 min

Sieracki próbował sił sprzed pola karnego, na posterunku Stępniowski.

18 min

Musimy trochę uspokoić grę. Zagłębie zaatakowało mocniej.

17 min

Szansę miało teraz Zagłębie! Piasecki stanął w sytuacji sam na sam z Polackiem, ale ten okazał się lepszy!

16 min

Zagłębie chciało odpowiedzieć. Małecki pognał na bramkę Polacka i spróbował silnego strzału, ale niecelnie.

15 min

Od początku to TSP ma przewagę i to poskutkowało bramką. Oby tak dalej!

13 min

Piłka trafiła przed pole karne do Figiela, który na raty przyjął piłkę i posłał bombę na bramkę Stępniowskiego! Bramkarz gości bez szans.

13 min
 Gol - Rafał Figiel

FIGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

12 min
 Rzut rożny

Tym razem podziałało drugie skrzydło. Powalczył Sierpina i wywalczył korner.

9 min

Ciekawe, któtkie rozegranie, Danielak pokusił się o strzał, ale futbolówka poszybowała nad bramką.

8 min
 Rzut rożny

Przebojowa akcja Danielaka i mamy korner.

6 min

"Miłość moja ta! (...)"

5 min

Zagłębie miało rzut wolny, ale zagranie ze stałego fragmentu bardzo niecelne.

2 min

Od początku meczu ruchliwy jest Marko Roginić. Nasz chorwacki snajper sieje spore spustoszenie w szeregach gości.

1 min

Pierwsza akcja Podbeskidzia! Sierpina pognał skrzydłem i dograł do Roginicia, który niestety nie był w stanie odpowiednio wykończyć akcji.

Początek meczu

Rozpoczynamy batalię z Zagłębiem o niezwykle ważne trzy punkty!

Gorąco dzisiaj na trybunach, będzie się działo!

"Powstańmy i przywitajmy ogromnymi brawami piłkarzy obu drużyn!"

Piłkarze zakończyli rozgrzewkę, schodzą do szatni na rozmowy motywacyjne. Za 10 minut zaczynamy!

Zwycięstwem w dzisiejszym meczu Podbeskidzie zrówna się punktami z liderującą Wartą Poznań.

W drużynie gości na początku października nastąpiła zmiana trenera. Statystyki meczów Zagłębia z trenerem Dudkiem na ławce to sześć meczów, trzy wygrane, dwa zremisowane i jedna porażka.

Zagłębie ma nieznacznie lepszy bilans w historii wszystkich pojedynków z TSP w jedenastu spotkaniach trzy razy wygrywało Podbeskidzie, a po cztery razy był remis, lub wygrana Zagłębia.

Matematyka wskazuje, że dzisiaj czas na nasze zwycięstwo :)

Walczymy o pierwsze miejsce, jeśli chodzi o frekwencje w I lidze. Dodatkowo na trybunach pojawi się naprawdę spora liczba kibiców gości.

Witamy ze Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej! Czeka nas dzisiaj niezwykle elektryzujące spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec.