"Chcemy dołączyć do CLJ"

Trener zespołu U-15 Łukasz Rozmus tonuje nastroje po wygranej, jednak zaznacza że celem jego drużyny jest awans co centralnej ligi.

O meczu

Mogliśmy wygrać dziś troszeczkę wyżej, mieliśmy ku temu sytuacje. Zabrakło troszkę szczęścia, ale i goście mieli okazje ku temu żeby trafić do naszej bramki. Dla jednego zespołu i dla drugiego ten mecz był pewnie stresujący, bo chłopcy po raz pierwszy grali o taką stawkę. Wynik 4:0 wydaje się, że jest wysoki, ale mamy przed sobą jeszcze jedno spotkanie za tydzień i musimy do niego podejść jak do tego pierwszego. Jestem zadowolony, bo mimo stresu dali z siebie wszystko i mam nadzieję, że po drugim meczu będziemy rozmawiać w jeszcze lepszych humorach.

O szkoleniu

Mamy pełne poparcie ze strony klubu, co pomaga nam w osiąganiu sukcesów. Juniorzy starsi bardzo dobrze spisują się już na poziomie Centralnej Ligi, teraz my chcemy tam dołączyć i chcemy nawiązać do ich sukcesów. Mamy nadzieję, ze Podbeskidzie od kolejnego sezonu będzie miało dwa zespoły w ligach centralnych – trampkarza starszego i juniora starszego.

O zespole U-15

W tej drużynie jest wielu utalentowanych zawodników. Najważniejszy w tym wieku jest jeszcze rozwój indywidualny, a na wyniki przyjdzie jeszcze pora, choć dziś ten rezultat był potrzebny i cieszy. Mam nadzieję, że ci chłopcy w przyszłości zasilą zespół młodzieżowy czy później pierwszą drużynę i trenerzy Łoś i Nocoń będą mieli z nich pożytek.

MENU