01.10.2017

[CLJ]: Efektowny powrót do zwycięstw

Z trzema punktami i wysokim zwycięstwem wracają do Bielska-Białej juniorzy Podbeskidzia, którzy wygrali w Gorzowie Wielkopolskim z Wartą aż 4:0 w Centralnej Lidze Juniorów.Zawodnicy trenera Pawła Łosia po trzech kolejnych meczach bez punktu tym razem nie dali szans Warcie Gorzów Wielkopolski i zwyciężyli na terenie rywala aż 4:0. Wynik do przerwy nie wróżył jeszcze tak wysokiej wygranej, Górale prowadzili jednym trafieniem z 27 minuty Patryka Drabika. W drugiej części gry, między 60 a 70 minutą goście trafili trzykrotnie i wyraźnie udokumentowali swoją przewagę w tym spotkaniu. Ta wygrana dała nie tylko wyczekiwane przełamanie bielskich juniorów, ale też pozwoliła na utrzymanie kontaktu z czołówką ligowej tabeli, w której Górale nadal są na 5. pozycji.Warta Gorzów Wlkp. - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:4 (0:1)Bramki: 27' Drabik, 60' Sieracki, 65' Pawlus, 70' StanclikPodbeskidzie: Patryk Riabowski - Zbigniew Wojciechowski (72' Adrian Kołat), Piotr Przygocki, Jakub Matysiak, Konrad Gutowski (75' Mikołaj Stasica), Konrad Bukowczan, Emil Możdżonek (72' Marcin Szemis), Mateusz Pawlus, Konrad Sieracki (80' Patryk Koczur), Daniel Stanclik, Patryk Drabik