[CLJ]: Juniorzy kończą sezon

W sobotę 2 czerwca o godzinie 12:00 w Dankowicach juniorzy Podbeskidzia rozegrają mecz Centralnej Ligi Juniorów z Wartą Poznań.

Będzie to pożegnanie nie tylko z tegorocznymi zmaganiami w CLJ, ale również ostatni mecz bielskiej drużyny w tych rozgrywkach. W związku z zaplanowaną reorganizacją zmagań juniorskich z obu grup, zachodniej i wschodniej, spadną drużyny z miejsc 7-16, a pozostałe sześć drużyn z obu grup, a także czterech zwycięzców w spotkaniach barażowych, w których wezmą udział mistrzowie wojewódzkich lig, utworzą jedną, 16-zespołową ligę.

Bielszczanie do startu rundy wiosennej utrzymywali miejsce gwarantujące udział w przyszłorocznych rozgrywkach CLJ, jednak wiosną nie udało się go utrzymać i na kolejkę przed końcem juniorzy TS Podbeskidzie zajmują 9. pozycję. 

Mecz z Wartą będzie zatem pożegnaniem, ale z pewnością bardzo emocjonującym, drużyna gości nadal zachowała szanse na zajęcie miejsca w pierwszej szóstce, a Górale zapewne również będą chcieli zakończyć udanie sezon. W pierwszym meczu obu ekip Podbeskidzie zwyciężyło 3:0. 

Centralna Liga Juniorów
30. kolejka
2.06.18 r. godz. 12:00
stadion Pasjonat Dankowice

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań

 

MENU