07.10.2017

[CLJ]: Podbeskidzie - Arka 4:0

Zespół Pawła Łosia powtórzył wynik sprzed tygodnia - wtedy 4:0 pokonał Wartę Gorzów Wielkopolski, dziś w takim samym stosunku odprawił Arkę Gdynia.Bohaterem bielszczan był najlepszy strzelec juniorów TSP, Konrad Gutowski, który do swojego dorobku dopisał dziś hat-tricka. Po raz pierwszy do bramki gdynian "Gutek" trafił w 17 minucie, ale wynik meczu rozstrzygnął tuż po przerwie kiedy w odstępie trzech minut zdobył dwie bramki: w 46 i 48 minucie. To ustawiło przebieg gry w dalszej części meczu i pozwoliło Podbeskidziu  spokojnie kontrolować wydarzenia na boisku. Nie oznaczało to jednak, że młodzi Górale  zrezygnowali z dążenie do kolejnych bramek. Cel osiągnęli w 75 minucie, wtedy na listę strzelców wpisał się Michał Bury, wprowadzony na boisko ledwie kilka minut wcześniej.10. kolejka Centralnej Ligi Juniorów
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia 4:0 (1:0)
Bramki: 17, 46' i 48' Gutowski, 75' BuryPodbeskidzie: P. Riabowski - Wojciechowski (81' Stasica), Przygocki, Pawlus, Matysiak, Szemis (81' Koczur), Bukowczan (71' Bukowczan), Sieracki, Drabik (69' Bury), Gutowski, Stanclik