04.11.2017

[CLJ]: Remis z Piastem

Juniorzy Podbeskidzia zremisowali 1:1 z Piastem Gliwice w 14. kolejce Centralnej Ligi Juniorów.Do przerwy kibice zgromadzeni na stadionie BBOSiR przy ul. Młyńskiej nie zobaczyli żadnej bramki. W drugiej połowie pierwsi do siatki trafili goście, z rzutu karnego Riabowskiego pokonał Borkała. To była 61 minuta i Górale rzucili się do odrabiania strat. Udało się to już po kwadransie, bramkę na wagę jednego punktu zdobył Konrad Gutowski. W przyszłym tygodniu Górale zagrają na wyjeździe z Wartą Poznań - to spotkanie zaplanowane jest na godzinę 12:00 w sobotę 11 listopada.Centralna Liga Juniorów
14. kolejka
Bielsko-Biała, ul. Młyńska 52BPodbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice 1:1 (0:0)Bramki: 76' Gutowski - 61' (k) BorkałaPodbeskidzie: P. Riabowski - Kołat, Przygocki, Pawlus, Matysiak, Możdżonek, Bukowczan (70' Wojciechowski), Szemis (66' Sieracki), Bury, Drabik (9' Caputa, 46' Stanclik), GutowskiTrener: Paweł Łoś