[CLJ]: Z Chrobrym na "Górce"

Mecz 8. kolejki Centralnej Ligi Juniorów, w którym Podbeskidzie podejmować będzie Chrobrego Głogów rozegrany zostanie na stadionie BBOSiR na ul. Młyńskiej, czyli na "Górce".

Po dwóch meczach rozgrywanych z czołowymi drużynami ligi - Pogonią Szczecin i Lechem Poznań, i dwóch pierwszych przegranych debiutującego w tych rozgrywkach zespołu juniorów Podbeskidzia, bielszczanie podejmować będą Chrobrego Głogów i postarają się o powrót na zwycięski szlak.

Jak najszybciej zapomnieć o poprzednich meczach muszą młodzi Górale: w Bielsku-Białej ulegli oni 1:3 Pogoni Szczecin w 6. kolejce, a w 7. serii gier z Wronek wrócili pokonani przez Lecha w stosunku 0:3. Przed meczami 8. kolejki CLJ Podbeskidzie nadal jest w czołówce tabeli a trzy punkty zdobyte u siebie pomogą bielskim juniorom w umocnieniu swojej pozycji w górnej połowie ligowej stawki. Aktualnie Podbeskidzie zajmuje 5. miejsce (14 punktów, 4 wygrane, 1 remis, 2 przegrane), a najbliższy rywal, drużyna z Głogowa jest 13. z sześcioma punktami (1 zwycięstwo i 3 remisy i tyle samo przegranych).

Mecz z Chrobrym Głogów nie będzie należał do łatwych, ponieważ w tej lidze nie ma słabych drużyn. Natomiast mogę obiecać, że zrobimy wszystko, by w tym meczu wrócić na zwycięski szlak

– zapewnia najlepszy strzelec Podbeskidzia w rozgrywkach CLJ, Konrad Gutowski w rozmowie z bbts.podbeskidzie.pl

Na mecz młodych zawodników Podbeskidzia zapraszamy w sobotę 23 września, na godzinę 11:00 - spotkanie zostanie rozegrane na stadionie BBOSiR, czyli na tzw. górce (ul. Młyńska 52B)

MENU