"Dwójka" zagra z Odrą

Już w niedzielę czwartoligowe rezerwy TSP w meczu z wodzisławską Odrą powalczą o podtrzymanie serii zwycięstw. 

 

Podopieczni trenera Piotra Bogusza po słabym początku sezonu wskoczyli na właściwe tory i już od trzech spotkań nie ma na nich mocnych. Scenariusz ten jest niemal identyczny jak w minionych rozgrywkach, w których nasz zespół również nie zaczął najlepiej, ale później był nie do zatrzymania i włączył się w grę o awans. Podtrzymanie tej serii łatwe jednak nie będzie, bo na drodze Górali stanie niedawny lider rozgrywek - Odra Centrum Wodzisław Śląski. Przewodnictwo w tabeli zespół ten stracił w minionej kolejce, przegrywając z... aktualnie plasującym się na pierwszym miejscu LKS-em Bełk. Odra po 8 seriach gier spadła aż na 5 pozycję, bo nikt z czołówki więcej punktów nie stracił. Teraz wodzisławianie będą chcieli jak najszybciej nadrobić stracone punkty. 

Podbeskidzie II na ten moment utrzymuje się w górnej połówce tabeli zajmując 8 pozycję, ze stratą zaledwie 4 punktów do lidera i jednego do niedzielnego rywala z Wodzisławia Śląskiego. 

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Cntrum Wodzisław Śląski, niedziela 15.10, godzina 15:00, Stadion MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach 

MENU