27.05.2018

[IV liga]: Derby dla Drzewiarza

Drzewiarz Jasienica pokonał drugi zespół Podbeskidzia 2:0 w meczu 27. kolejki Haiz IV ligi.Pierwsza bramka dla gospodarzy padła pięć minut przed przerwą a jej autorem był Dariusz Łoś, na dwa do zera wynik ustalił Dariusz Kołodziej, który wykorzystał rzut karny i tym samym zrewanżował się stojącemu w bramce Górali Arkadiuszowi Leszczyńskiemu za obroniony rzut karny w pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami. Mimo starań zespół Piotra Bogusza nie zdołał odpowiedzieć choćby jednym trafieniem.Do końca czwartoligowych rozgrywek pozostały jeszcze trzy serie gier - Górale zagrają 30 maja z LKS-em Bełk, 3 czerwca z Kuźnią Ustroń a sezon zakończą meczem w Czanću z LKS-em 9 czerwca. Drzewiarz Jasienica - Podbeskidzie II 2:0 (1:0)Bramki:  40' Łoś, 68' Kołodziej (karny)TS Podbeskidzie II: A. Leszczyński - Jaworski, Gurgenidze, Sobczak, Koszela, Walkiewicz, (70' Stanclik), Podgórski, Gutowski, Matuszczyk (46' Królak), Wojciechowski, Sladek