17.05.2017

[IV liga]: MKS Lędziny - TSP II 1:1

Choć rywale grali w "10" to zdołali wyrównać i rezerwy Podbeskidzia z Lędzin przywożą jeden punkt.Po pierwszej, bezbramkowej połowie defensywę gospodarzy przełamał skuteczny ostatnio Kacper Kostorz. Niestety bielszczanie nie zdołali prowadzenia utrzymać do końcowego gwizdka, choć przez większość meczu grali w przewadze. Już w 25 minucie czerwoną kartką ukarana został zawodnik MKS-u Lędzin, ale tej przewagi bielszczanie nie wykorzystali w pełni i do Bielska-Białej wrócili z jednym punktem. MKS Lędziny - Podbeskidzie II 1:1 (0:0)Bramki: 84' (k) Uniejewski - 57' KostorzSkład TSP II: Madejski - Handzlik, Jagieła, Gibas, Zakrzewski - Felsch, Widełka, Jaworski, Walkiewicz, Handy (70' Waleczek) Trener: Piotr Bogusz