[IV liga]: Nowy sezon rozpoczęty

Nowy sezon zawodnicy rezerw Podbeskidzia rozpoczęli spotkaniem z beniaminkiem IV ligi, drużyną MRKS-u Czechowice-Dziedzice.

Nowy sezon przyniósł znaczne zmiany w drugiej drużynie Podbeskidzia. TS Podbeskidzie zawarło umowę z akademią BBTS i to juniorzy z akademii będą w głównej mierze stanowić o sile zespołu - więcej o zmianach w "dwójce" przeczytać można tutaj: BBTS poprowadzi rezerwy.

Sam mecz w pierwszej połowie obfitował w sporo sytuacji bramkowych. Po naszej stronie swoje okazje marnowali Gach i Bieroński, natomiast po stronie gości pudłował Szczęsny i Jonkisz. Właśnie Jonkisz przypomniał się kibicom w doliczonym czasie pierwszej połowy. Otrzymał on dalekie podanie od swoich obrońców i wykorzystał je kierując piłkę do bramki Fabisiaka. Na wyrównującego gola musieliśmy czekać piętnaście minut... bo tyle trwała przerwa pomiędzy połowami. Zaraz po rozpoczęciu gry w polu karnym faulowany był Kozak a ,,11" na gola zamienił Sladek. Wynik do końca nie uległ już jednak zmianie, choć okazji nie brakowało po stronie gospodarzy, gdy dwukrotnie z ostrego kąta uderzał Kozak. Spotkanie zakończyło się boiskowym kompromisem i na starcie obie ekipy zdobyły po jednym oczku.

Podbeskidzie II - MRKS Czechowice-Dziedzice 1:1 (0:1)

Bramki: Sladek -  Jonkisz

Podbeskidzie II: Fabisiak – Kolar, Mizera, Smalcerz, Oleksy, Bieroński (90' Gondko), Rzuchowski, Gach (85' Gąsiorek), Stanclik (71' Drabik), Kozak, Sladek (62' Sieracki)

Trener: Wojciech Fluder

MENU