11.11.2017

[IV liga]: Pewne punkty z Ustronia

Drugi zespół Podbeskidzia już do przerwy prowadził z Kuźnią Ustroń 3:0 i taki wynik utrzymał się do końcowego gwizdka arbitra.Już w trzeciej minucie do bramki Kuźni trafił Szymon Sobczak. Zawodnik, który w tym tygodniu został przesunięty do drugiego zespołu, ambitną grą pokazywał, że zależy mu na szybkim powrocie do "jedynki". W meczu w Ustroniu argumenty dał jeszcze co najmniej dwa: w 19 minucie asystował przy bramce Damiana Oczki, a tuż przed przerwą sam trafił po raz drugi, ustalając wynik na 3:0 dla Podbeskidzia II, ponieważ w drugiej połowie nie padła już żadna bramka.Kuźnia Ustroń - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0:3 (0:3)Bramki: 3', 45' Sz. Sobczak, 19' OczkoPodbeskidzie II: Kamil Lech - Marcin Sobczak (8' Krzysztof Walkiewicz), Mikołaj Gibas, Arkadiusz Jaworski, Marcin Sierczyński, Szymon Zgarda, Szymon Szymański, Szymon Sobczak, Kacper Gach (70' Bartłomiej Kręcichwost), Filip Matuszczyk, Damian Oczko.