06.05.2017

[IV liga]: Podbeskidzie II - Unia Racibórz 2:1

Podopieczni Piotra Bogusza wrócili do rozgrywek ligowych, po ostatniej odwołanej kolejce i pokonali Unię Racibórz.Mecz nie rozpoczął się najlepiej dla bielszczan - w pierwszej połowie stracili bramkę po rzucie karnym, który wykorzystał Paweł Woniakowski. Na szczęście mecz składa się z dwóch połów i ta druga przebiegała już wyraźnie pod dyktando Podbeskidzia II. W 71 minucie stan spotkania wyrównał Kacper Kostorz, a ten sam zawodnik po raz drugi trafił do siatki już w doliczonym czasie gry, czym ustalił wynik na 2:1. Następny mecz drugi zespół Podbeskidzia rozegra w środę 10 maja, a rywalem będą zawodnicy Granicy Ruptawa.Podbeskidzie II - Unia Racibórz 2:1 (0:1)Bramki: 71', 90' Kostorz - 35' (k) WoniakowskiTS Podbeskidzie II: Madejski - Widełka, Gibas, Felsch, Zakrzewski, Jaworski, Walkiewicz, Gutowski, Kostorz, Gawor (62' Handy), Cienciała