19.08.2018

[IV liga]: Remis w starciu rezerw

W niedzielne popołudnie w Dankowicach zmierzyły się ze sobą drużyny rezerw Podbeskidzia i GKS-u Tychy.W wyjściowej jedenastce Górali znalazło się miejsce dla zawodników pierwszej drużyny m.in Wiktorskiego, Gandary czy Modelskiego. Pierwsi okazję strzelecką stworzyli piłkarze TSP, a dokładniej Gandara, który z kilku metrów trafił prosto w bramkarza. Szybko się to zemściło goście odpowiedzieli bramką, a egzekutorem był Fidziukiewcz, który pokonał młodego bramkarza Podbeskidzia Krystiana Wieczorka (rocznik 2002!). Przed przerwą mógł odpowiedzieć wyrównać jeszcze Bieroński, ale jego uderzenie zatrzymało się na poprzeczce tyskiej bramki. Po przerwie straty bardzo szybko mógł odrobić Stanclik, jednak pomylił się z kilku metrów.Przewaga gospodarzy w drugiej połowie nie ulegała dyskusji, lecz na wyrównującego gola musieliśmy czekać aż do 61 minuty. Ze skrzydła dorzucił Gach a z bliska piłkę do bramki wpakował Sladek. Remis na tablicy nie widniał jednak zbyt długo. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Fidziukiewicz, który skutecznie uderzył zza pola karnego. W końcówce gra bardzo się ożywiła i poskutkowało to drugą bramką dla ekipy trenera Fludra. Dośrodkowywał Modelski a z bliskiej odległości strzelił Drabik ustalając tym samym wynik spotkania.Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS II Tychy 2:2 (0:1)Bramki: 65' Sladek, 85' Drabik - 32', 73' FidziukiewiczPodbeskidzie II:Wieczorek - Modelski, Bougaidis, Smalcerz (46' Sieracki), Kolar, Bieronski, Wiktorski, Gach, Gandara (46' Sladek), Studnicki (66' Gąsiorek), Stanclik (71' Drabik)Trener: Wojciech Fluder