22.10.2018

[IV liga]: TSP II - Kuźnia 2:2

Drugi zespół Podbeskidzia dwukrotnie wychodził na prowadzenie w meczu z Kuźnią Ustroń, ale ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami.Obie bramki dla Podbeskidzia padły jeszcze w pierwszej połowie - w 14 minucie Paweł Moskwik otworzył wynik meczu, ale już sześć minut później goście wyrównali za sprawą Michała Pietraczyka. Jeszcze przed przerwą ponownie  bielszczanie wyszli na prowadzenie po golu Patryka Drabika i wynikiem 2:1 skończyła się pierwsza połowa meczu. W drugiej odsłonie padł już tylko jeden gol - dla Kuźni trafił Michał Pszczółka.TABELA HAIZ IV LIGITS Podbeskidzie II - Kuźnia Ustroń 2:2 (2:1)Bramki: 14' Moskwik, 39' Drabik - 20' Pietraczyk, 67' PszczółkaTS Podbeskidzie II: Zaremba - Rokowski, Komor, Smalcerz, Moskwik - Studnicki, Kopytko (66' Machalica), Sieracki, Gach, Drabik (79' Szendzielarz), Stanclik