[IV liga]: TSP II - LKS Czaniec 0:2

LKS Czaniec okazał się lepszy od drugiej drużyny Podbeskidzia i dzięki wygranej awansował na drugie miejsce w tabeli IV ligi.

Mecz rozpoczął się bardzo szczęśliwie dla gości, już w trzeciej minucie arbiter spotkania podyktował rzut karny dla LKS-u za zagranie ręką w polu karnym przez jednego z obrońców TSP. Jedenastkę mocnym strzałem pod poprzeczkę wykorzystał Krzysztof Jurczak i goście z Czańca wyszli na prowadzenie. Podbeskidzie II najlepszą w tej cześci gry okazję do zdobycia bramki miało w 33 minucie, kiedy do silnego dośrodkowania Matuszczyka nie zdążył ani Szymon Sobczak, ani, grający od pierwszej minuty Lubos Kolar.

W 55 minucie goście szybko rozegrali rzut wolny, długie podanie w pole karne otrzymał Nazdryn-Platnitski, który pokonał Kamila Lecha stojącego w bramce Podbeskidzia i tym samym ustalił wynik meczu na 2:0 dla LKS-u Czaniec.

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Czaniec 0:2 (0:1)

Bramki: 4' Jurczak, 54' Nazdryn-Platnitski

Podbeskidzie II: Kamil Lech - Marcin Sobczak, Mikołaj Gibas, Adrian Pindera, Marcin Sierczyński (88' Szymon Machalica), Krzysztof Walkiewicz (65' Arkadiusz Jaworski), Sebastian Smolarz, Szymon Sobczak, Kacper Kostorz (77' Szymon Królak), Filip Matuszczyk (46'Damian Oczko), Lubos Kolar (65' Bartłomiej Kręcichwost)

Trener: Piotr Bogusz

MENU