[IV liga]: TSP II - MKS Lędziny 2:1

Błyskawicznie rozstrzygnął się mecz IV ligi, w którym drugi zespół Podbeskidzia podejmował MKS Lędziny.

Przed tym spotkaniem obie drużyny miały raptem cztery punkty i solidnie były okopane w dolnych rejonach tabeli. W drużynie Podbeskidzia wystąpiło grupa zawodników występujących głównie w pierwszym zespole takich jak Sierczyński, Magiera, Oleksy, Kostorz czy Podgórski, ponadto w bramce swój pierwszy mecz w barwach Podbeskidzia rozegrał Kamil Lech, bramkarz który w ubiegłym tygodniu podpisał kontrakt z klubem.

Mecz rozpoczął się od trzech bramek w pierwszych 10 minutach gry, a w następnych 80. nie padła już żadna. Strzelanie rozpoczął w 4 minucie Szymon Królak, ale goście odpowiedzieli już 60 sekund później. Ponownie na prowadzenie bielszczan wyprowadził Szymon Zgarda, który wykorzystał dobre dośrodkowanie Tomasza Podgórskiego z rzutu rożnego i strzałem głową pokonał bramkarza z Lędzin. Potem "strzelby" w obu zespołach się zacięły, żadna z drużyn do bramki nie trafiła i mecz zakończył się ważnym zwycięstwem dla Podbeskidzia II.

Podbeskidzie II - MKS Lędziny 2:1

Bramki: 4' Królak, 10' Zgarda - 5'

Podbeskidzie II: Kamil Lech - Marcin Sierczyński, Mariusz Magiera, Mikołaj Gibas, Paweł Oleksy - Szymon Szymański, Szymon Zgarda, Kacper Gach (65' Adrian Pindera), Kacper Kostorz, Tomasz Podgórski (83' Filip Matuszczyk) - Szymon Królak (86' Sebastian Smolarz)

 

MENU