16.08.2018

[IV liga]: Wygrana w Wilczy

Niezwykłe emocje zafundował sobie zespół Wojciecha Fludra w drugiej kolejce IV ligi, w której Podbeskidzie II mierzyło się z Wilkami Wilcza.Goście z Bielska-Białej prowadzili dwiema bramkami już do przerwy - w trzeciej minucie bramkę zdobył Kacper Gach, a tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył Daniel Stanclik. Wydawało się, że jest to prowadzenie niezagrożone nawet wtedy, gdy w 75 minucie gospodarze zdobyli bramkę kontaktowa. Dziesięć minut później był już jednak remis 2:2! Górale grali jednak do końca - w doliczonym czasie gry, gola na wagę trzech punktów zdobył, ten, który strzelanie tego dnia rozpoczął . Kacper Gach ponownie trafił do bramki rywali i trzy punkty pojechały pod Klimczok razem z zespołem gości.Wilki Wilcza - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2:3 (0:2)Bramki:  76' Zieliński, 85' Tabiś - 3', 90' Gach, 44' StanclikTS Podbeskidzie II: Zaremba - Kolar, Smalcerz, Mizera, Oleksy, Studnicki (60' Gondko), sieracki, Rzuchowski, Stanclik (70' Drabik), Gach, Sladek (64' Machalica)