11.03.2018

[IV liga]: Z Drzewiarzem na remis

Drugi zespół Podbeskidzia zremisował 1:1 z Drzewiarzem Jasienica w meczu IV ligi 2 grupy śląskiej, był to zaległy mecz 12. kolejki i zarazem pierwsza ligowa gra "dwójki" w tym roku.Lepiej mecz zaczęło Podbeskidzie i to Górale pierwsi trafili do bramki - dośrodkowanie po akcji prawym skrzydłem strzałem z bliska wykończył Adrian Pindera. Cóż z tego skoro już dwie minuty później było 1:1, a celnym uderzeniem głową po zagraniu z rzutu rożnego popisał się Damian Zdolski, były zawodnik bialskiej Stali oraz Podbeskidzia.Kluczową piłkę, która mogła zadecydować o losach meczu, miał również były zawodnik Podbeskidzia, dziś reprezentujący barwy Drzewiarza - Dariusz Kołodziej w 67 minucie ustawił piłkę na jedenastym metrze i, o ile grając przez lata w TSP nie pomylił się z rzutu karnego nigdy, o tyle dziś górą był bramkarz "dwójki" Arkadiusz Leszczyński, który debiutował w bielskim klubie.Wynik z pierwszych 20 minut gry utrzymał się do końcowego gwizdka arbitra i obie ekipy zaczęły wiosnę od remisu i zdobycia jednego punktu. Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Drzewiarz Jasienica 1:1 (1:1)Bramki: 18' Pindera - 20' ZdolskiTS Podbeskidzie II: Lech (46' A. Leszczyński) - Sobczak, Gibas, Jaworski, Koszela (43' Sladek), Pindera, Walkiewicz, Podgórski, Gach, Królak (46' Kręcichwost), Stanclik (82' Gutowski)Cały mecz zobaczyć można poniżej: