[KONKURS]: Podaj skład i wygraj nagrody

Redakcja miesięcznika samorządowego MÓJ POWIAT przy współpracy z klubem TS Podbeskidzie tradycyjnie organizują dla kibiców przed inauguracją rundy wiosennej ciekawy konkurs.

Tym razem nie jest to konkurs na wynik meczu, ale nieco trudniejsza formuła -  na podanie prawidłowego składu wyjściowego Górali w sobotnim meczu ze Stalą Mielec.

Kibice, którzy śledzili mecze sparingowe, obserwowali ruchy kadrowo – transferowe Podbeskidzia pewnie mają swoich faworytów. Warto więc zestawić skład personalny i wziąć udział konkursie - tym bardziej, że nagrodami są atrakcyjne gadżety zarówno powiatu bielskiego jak i samego klubu piłkarskiego.

Na zgłoszenia z nazwiskami jedenastoosobowego składu bielskich zawodników czekamy do soboty 2 marca br., do godziny 10:00. Zwycięzcami zostaną trzy pierwsze osoby, które prawidłowo wytypują skład drużyny.

Propozycje wysyłamy na adres mailowy: redakcja@powiat.bielsko.pl

Z jednego adresu mailowego można wysłać tylko jedną propozycje.

 

O poprawności swojej prognozy najlepiej będzie się przekonać na żywo - zasiadając na trybunach Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej w sobotę 2 marca o godzinie 13:45 - kiedy to Podbeskidzie podejmować będzie Stal Mielec.

MENU