[KONKURS]: Podbeskidzie klubem Nice?

Firma Nice, sponsor tytularny rozgrywek Nice 1 Ligi, rozpoczyna konkurs dla pierwszoligowych klubów i ich kibiców!

Na stronie internetowej Podbeskidzia oraz w klubowych mediach społecznościowych znajdziecie baner reklamowy z aktywnym linkiem - każdy klik to punkt dla Podbeskidzia! Zwycięzcą rywalizacji będzie klub, który zagwarantuje największą liczbę unikalnych wejść na stronę konkursową. 

Konkurs potrwa do końca marca. Na jego zakończenie trzy najlepsze kluby Nice 1 Ligi pod względem unikalnych wejść otrzymają atrakcyjne nagrody. Zwycięzca będzie mógł wybrać produkty z oferty Nice wraz o łącznej wartości 12 tys. zł brutto. Wskazane produkty zostaną zainstalowane na stadionie lub przylegającej do niego infrastrukturze przez Partnera Handlowego Nice. Drugi klub będzie mógł zautomatyzować swój stadion za 8 tys. zł, natomiast trzeci za 6 tys. zł. 

Na nagrody mogą liczyć także kibice: każdy, kto weźmie udział w konkursie, ma dodatkowo szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród dla siebie. Po przejściu na stronę konkursową należy wypełnić krótki formularz, odpowiedzieć poprawnie na jedno proste pytanie kontrolne oraz wymyśleć hasło promujące rozgrywki Nice 1 Ligi. Co tydzień autorzy najciekawszych haseł, którzy jednocześnie polubią profil Nice na facebooku (https://www.facebook.com/NiceAutomatyka/), zostaną wyróżnieni oryginalnymi piłkami oraz koszulkami meczowymi z autografami piłkarzy swojej ulubionej drużyny z Nice 1 Ligi. 

- Jesteśmy przekonani, że nasze produkty mogą wydatnie poprawić infrastrukturę stadionową. Systematycznie rozszerzamy naszą ofertę, która może być wykorzystana na obiektach sportowych. Coraz więcej stadionów sportowych w Polsce korzysta z naszych innowacyjnych rozwiązań. Mówimy tutaj nie tylko o samych szlabanach, ale także o zaawansowanych systemach parkingowych NicePark Pro czy systemach kontroli dostępu Nice Access – mówi Wojciech Jankowski, Business Development Manager w Nice Polska. Realizacja nagrody będzie miała miejsce w trakcie rundy wiosennej sezonu 2017/2018. Tym samym profesjonalnie zautomatyzowany zostanie jeden z obiektów pierwszoligowych. Warto podkreślić, że każdego roku stadiony w Nice 1 Lidze poprawiają swój stan techniczny. Część obiektów to już piękne areny, na których można rozgrywać nawet mecze międzynarodowe.

REGULAMIN KONKURSU

 

Nice Polska - należący do grupy Nice, obecny na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową oraz producentem segmentowych bram garażowych. Obecnie Nice jest obecny na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Na polskim rynku w ofercie Nice Polska dostępne są również produkty elero oraz KINGgates, a w sieciach marketów budowlanych produkty Mhouse i Moovo.
www.nice.pl

MENU