[POLSKA-UKRAINA]: Trwa sprzedaż biletów

Dziś rozpoczęła się internetowa sprzedaż biletów na mecz Polska - Ukraina reprezentacji młodzieżowych do lat 20. 

Towarzyski mecz reprezentacji młodzieżowych do lat 20 Polski i Ukrainy odbędzie się 19 listopada o godzinie 19:00  na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej! Bilety można kupić już dziś!
Sprzedaż prowadzona jest przez system biletowy TS Podbeskidzie, który jest wykorzystywany do sprzedaży meczów ligowych, w ten sam sposób odbywała się sprzedaż biletów na marcowy mecz Polska - Anglia. Zakupu można dokonać na stronie bilety.tspodbeskidzie.pl wybierając odpowiedni mecz z kalendarza imprez.

Dziś została uruchomiona sprzedaż internetowa - 12 listopada czyli na tydzień przed meczem sprzedaż rozpocznie się również w Oficjalnym Sklepie TS Podbeskidzie w Gemini Park oraz w kasach biletowych na Stadionie Miejskim wg harmonogramu podanego w następnych komunikatach. 

Każdy bilet na mecz Polska - Ukraina kosztować będzie 10 zł.  Za wyjątkiem wejściówek dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz ich opiekunów, którzy wejdą za darmo.

Czy karta kibica jest wymagana ?

Karta kibica nie jest wymagana - podstawą wejścia na stadion jest złożenie profilu kibica (internetowo lub w kasie przy pierwszym zakupie biletu) oraz bilet.

Co to jest profil kibica ?

Profil kibica to imię, nazwisko, numer pesel i miasto zamieszkania.

Gdzie i jak można zakupić bilet na mecz ?

Bilety można zakupić internetowo od 05.11.2018 r. oraz stacjonarnie od 12.11.2018 r. w Oficjalnym Klubowym Sklepie w Gemini Park oraz w kasach stadionowych od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 oraz przy ul. Żywieckiej w dniu meczu od godziny 10. Kasa znajduje się na przeciwko sklepu Intermarche.

Co jest wymagane do zakupu biletu? 

Do zakupu biletu wymagany jest dowód osobisty, a w przypadku obcokrajowca paszport.

Przy internetowej rejestracji podałem zły email/pesel i nie mogę zarejestrować profilu ani otworzyć linka aktywacyjnego.

W takiej sytuacji należy zadzwonić na nr +48 604 279 779

Czy założenie profilu jest płatne ?

Założenie profilu jest bezpłatne.

Czy mogę kupić bilet innym osobom ?

Tak, jeżeli osobie kupującej znane są dane potrzebne do profilu kibica.

Czy dziecko potrzebuje bilet?

Tak, każde dziecko potrzebuje bilet na mecz, a co z tym idzie założony profil kibica. Dzieci do lat 5 mają bilety darmowe.

Czy przysługują ulgi osobom niepełnosprawnym?

Osoby na wózkach inwalidzkich wraz z opiekunami mogą otrzymać bilet darmowy wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej. 

Kiedy i gdzie mogę dokonać zwrotu biletu ?

Aby zwrócić bilet,najpóźniej dzień przed meczem należy złożyć formularz zwrotu w Oficjalnym Klubowym Sklepie w Gemini Park lub w kasach stadionowych przy ul. Żywieckiej.

Czy osoba trzecia może zwrócić mój bilet?

Nie, zwrotu może dokonać tylko osoba której dane widnieją na bilecie.

Gdzie mogę uzyskać dodatkowe informacje?

Prosimy o zapytania mailowe na adres bilety@tspodbeskidzie.pl lub telefonicznie: +48 604 279 779 

MENU