10 tysięcy biletów w Waszych rękach!

Jak bić rekord, to z przytupem! Na mecz z GKS-em Katowice sprzedanych zostało już ponad 10 tysięcy wejściówek!

Tego jeszcze w Bielsku-Białej nie było! Do meczu pozostała nieco mniej niż doba, a my pobiliśmy kolejną, magiczną granicę - ponad 10 000 kibiców ma już bilet na mecz Górali! Nie możemy się doczekać widoku czerwono-biało-niebieskich trybun i jesteśmy pewni, że atmosfera będzie fantastyczna. Wszyscy liczymy na świetną zabawę na stadionie oraz głośny doping, którego nie może zabraknąć. Trener Górali Adam Nocoń już po poprzednim meczu był pod wielkim wrażeniem fanów TSP i teraz też, razem z zespołem liczy na głośne wsparcie: 

Ta frekwencja to piękna sprawa i ogromnie cieszy to, że wyniki drużyny zachęcają do powrotu na stadion w kolejnych spotkaniach. Liczymy na głośny doping, tak jak to było w poprzednim meczu z Puszczą Niepołomice. Świetne było przede wszystkim to, że nawet w trudniejszym momencie wsparcie kibiców było wielkie. Wierzymy, że i tym razem doping naszych fanów pomoże nam osiągnąć dobry wynik. 

Znając Was, na pewno tak będzie! Widzimy się jutro i patrząc na licznik coś czujemy, że 10 tysięcy to jeszcze nie koniec.

MENU