10 tysięcy przekroczone!

Dotychczasowy rekord frekwencji na Stadionie Miejskim, 11 621 widzów z meczu ligowego z GKS Katowice, jest mocno zagrożony! Już ponad 10 tysięcy osób kupiło bilety na mecz Polska - Anglia!

Bilety stale sprzedawane są przez internet, przez 12 godzin na pełnych obrotach sprzedają się bilety w Oficjalnym Sklepie TS Podbeskidzie w Gemini Park, a dziś dodatkowo sprzedaż prowadzona była w kasie Stadionu Miejskiego.
Efekt? Już przeszło 10 tysięcy biletów w rękach kibiców, gotowych wspierać biało-czerwonych 22 marca w starciu przeciwko Anglikom.

Polska - Anglia to mecz-klasyk, wiele pokoleń kibiców piłkarskich na tych pojedynkach się wychowało i nawet jeśli grają reprezentacje młodzieżowe, to sama nazwa meczu elektryzuje fanów piłki nożnej nad Wisłą i... nad Białą.

Już dziś możemy być pewni, że Mazurek Dąbrowskiego odśpiewany przez tysiące gardeł stworzy niezapomnianą atmosferę i to wydarzenie na stałe wpisze się w historię sportową miasta. Jeszcze każdy z Was może stać się częścią tej historii i dołożyć swoją cegiełkę do oprawy, atmosfery i przeżyć podczas pojedynku polskich i angielskich młodych piłkarzy, wśród których być może znajdują się przyszłe gwiazdy europejskiej piłki. Jeszcze nie jest za późno by kupić bilet i samemu uczestniczyć w tym meczu.

Zapraszamy na bilety.tspodbeskidzie.pl, do sklepu TS Podbeskidzie w Gemini Park oraz do kasy na Stadionie Miejskim.

 

MENU