Newsy
15.02.2018

43300 Druk: to dobry adres!

Drukarnia cyfrowa 43300 Druk będzie partnerską drukarnią Podbeskidzia. Dziś podpisana została umowa o współpracy!43300 Druk to prężnie działająca drukarnia w Bielsku-Białej, której misją jest dążenie do statusu najbardziej rozpoznawalnej drukarni w dawnym województwie bielskim, aby wraz ze swoimi klientami rozwijać mikroregion. Już sama nazwa firmy wskazuje, że lokalny patriotyzm jest dla jej właścicieli ważny, czy to było decydujące przy decyzji o wspieraniu Podbeskidzia? - Oczywiście nasze przywiązanie do Bielska-Białej, naszego miasta w, którym się wychowaliśmy i dorastaliśmy jest duże - wyjaśnia Tomasz Zaręba - Klub TS Podbeskidzie też jest bliski mojemu sercu, chociażby dlatego, że miałem okazje przez kilka lat być jego częścią, jako młody adept piłkarski, w czasach, gdy w klubie powstały pierwsze roczniki szkoły sportowej. Tak więc, ponowne zetknięcie się z klubem będzie dla mnie wielkim zaszczytem i powodem do dumy.  Obecność w gronie wielu Partnerów TS Podbeskidzie, to rzecz jasna wielka sprawa promocyjna ale nie samo to kierowało nami gdy zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy z klubem. To poczucie dumy i chęć budowy społeczności w okół klubu z korzyścią dla obydwóch stron. Platforma jaką jest Podbeskidzie Business Club daje ogromną szanse na zbliżenie się lokalnych przedsiębiorców czego efektem może być jeszcze lepsza przyszłość naszego klubu.Ta umowa ma dla nas dużą wartość - mówi Tomasz Mikołajko, prezes TSP - Nasza działalność generuje duże potrzeby poligraficzne: bilety, plakaty, banery, ulotki itp. dlatego cieszę się, że znaleźliśmy partnera w tej branży, który zapewni nam wysoką jakość usług. Wierzę, że panowie z 43300 Druk dobrze odnajdą się w gronie Podbeskidzie Business Club i obie strony będą zadowolone ze współpracy. 
powrót do listy