Aegon biznes partnerem klubu

Aegon – znana marka ubezpieczeniowa związała się umową z Podbeskidziem.

Bielski oddział firmy związał się z klubem umową na mocy której dołączył do grona Biznes Partnerów Podbeskidzia. 

Cieszy, że taka marka zwróciła na nas uwagę i bielski oddział będzie współpracował z klubem. O możliwościach firmy Aegon nikogo nie trzeba przekonywać dlatego liczę, że w kolejnych etapach będziemy rozwijać nasze partnerstwo – mówi Tomasz Mikołajko.

Grupa Aegon od wielu lat jest związana ze środowiskiem piłkarskim, a z racji tego, że z naszego bielskiego biura praktycznie widzimy Stadion Miejski, na którym mecze rozgrywa Podbeskidzie, to pomyśleliśmy także o współpracy z klubem. Dziś udało się do tego doprowadzić, co bardzo mnie cieszy – mówi Jakub Pogwizd, dyrektor oddziału Aegon Premium w Bielsku-Białej.

Współpraca z klubem piłkarskim nie jest czymś przypadkowym w firmie Aegon: sport jest mocno obecny w polityce sponsoringowej naszej Grupy. Aegon wspiera m.in. słowacki klub piłkarski AS Trencin, przez wiele lat był partnerem Ajaksu Amsterdam, a poza piłką nożną wspiera m. in. najważniejsze turnieje tenisowe – dodaje Kinga Mitoraj, menedżer Aegon Bielsko-Biała.

Grupa kapitałowa Aegon w Polsce to cztery podmioty, których wspólnym celem jest zabezpieczenie przyszłości finansowej jej Klientów.

 

MENU