Akredytacje na mecze Podbeskidzia

Zbliża się pierwszy domowy mecz Podbeskidzia, możliwe jest już zatem składanie wniosków o akredytacje stałe na sezon 2017/18.

Dziennikarze chcący pracować przez cały sezon na meczach Podbeskidzia rozgrywanych na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej winni złożyć wnioski poprzez system Accredito. Tam wystarczy odszukać biuro prasowe TS Podbeskidzie i akredytować na dostępne wydarzenie: Sezon 2017/2018 Nice 1 Ligi.

Termin składania wniosków o akredytacje stałe upływa 3 sierpnia o godz. 12:00. 

W tygodniu poprzedzającym pierwszy w sezonie 17/18 mecz Nice 1 Ligi w Bielsku-Białej udostępnione zostanie składanie wniosków o akredytacje jednorazowe na mecz 2. kolejki, w której przeciwnikiem Podbeskidzia będzie Drutex-Bytovia Bytów.

Warunkiem złożenia wniosku akredytacyjnego jest akceptacja regulaminu pracy mediów na stadionie miejskim w sezonie 2017/18 - PRZECZYTAJ REGULAMIN

UWAGA: Od sezonu 2017/18 następuje zmiana organizacji pracy mediów na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej podczas meczów TS Podbeskidzie. 

Wejście dziennikarzy na stadion odbywa się od strony ul. Rychlińskiego - dla mediów przeznaczone jest wejście opisane jako "TV, PRASA, RADIO sektor 34G".
Tam znajduje się recepcja dla mediów, gdzie następuje odbiór akredytacji, oraz kamizelek dla reporterów pracujących na murawie. Na recepcji znajdować się będzie także depozyt na przedmioty, które nie mogą być wnoszone na trybuny.

Dziennikarze prasowi pracujący na trybunie prasowi z recepcji dla mediów udają się klatką schodową na sektor 34G - trybunę prasową. Miejsca na trybunie nie są numerowane.

Reporterzy pracujący na murawie kierują się przez Salę Konferencyjną i Salę Pracy Mediów w narożnik boiska, którym wychodzą na murawę. Podczas meczu możliwe jest zajmowanie miejsc wyłącznie za linią końcową boiska. Przejście na drugą stronę boiska możliwe jest tylko podczas przerwy. Wszystkie osoby pracujące na murawie powinny posiadać odpowiednią kamizelkę z widocznym numerem, oraz identyfikator (akredytację) w widocznym miejscu. Wywiady telewizyjne przeprowadzane na murawie (strefa flash interview) muszą odbywać się na tle ścianki sponsorskiej.

Do dyspozycji przedstawicieli mediów przez cały czas trwania meczu znajduje się Sala Pracy Mediów - pomieszczenie obok Sali Konferencyjnej. Tam znajdą odpowiednio przygotowane miejsca do pracy oraz catering.

Konferencja prasowa rozpoczyna się ok 15 minut po zakończeniu spotkania w formie dwuczęściowej z osobnym udziałem trenerów obu drużyn.
Pomeczowe wywiady z zawodnikami odbywają się w Mixed Zone - wejście do niej znajduje się na zachodniej ścianie stadionu i opisane jest jako "Wejście dla zawodników". Wywiady telewizyjne prowadzone w tej strefie muszą być prowadzone na tle ścianki sponsorskiej.

Wjazd samochodem na parking przy Stadionie Miejskim możliwy jest wyłącznie dla posiadaczy karty wjazdu wydanej przez klub na wniosek dziennikarza posiadającego akredytację stałą (liczba miejsc jest ograniczona, wjazdówki są imienne z wpisanym nr rejestracyjnym). Wjazd odbywa się bramą nr 1 od ul. Żywieckiej.

 

MENU